jax7480

Samsung 840 PRO 256GB SSD Review: Redefining Solid State Drives

Recommended Posts

μπραβo ρε ζαχο . η ατιμη η τεχνολογια πως προχωραει ετσι με το που βγει ενας ssd μεχρι να βρουμε τα λεφτα να τον αγορασουμε και αφου τον αγορασουμε μετα απο λιγο βγαινει το νεο μοντελο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

πολλά μπράβο για ένα ακόμα αναλυτικότατο review

Ζάχο πιστεύεις πως θα έχει ουσία η σύγκριση του απλού Samsung 840 vs OCZ Vertex 4? αν τα καταφέρει και εκεί ο μικρός "αδερφός" θα μπορούμε να μιλάμε για καθολική αλλαγή του σκηνικού υπέρ της SAMSUNG?

Edited by aRkA$
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Ζάχο για το review :T:

Αλλά μπράβο και στην Samsung! Αυτή η εταιρία δεν ήταν ποτέ η συμπάθια μου και μουδιάζουν τα χείλη μου όταν λέω καλό λόγο ( :hehe: ) αλλά όταν καταπιάνονται με κάτι... Οι 830 και πλέον οι 840 ροκάρουν σκληρά, οι τιμές είναι ok, η αξιοπιστία up there, οι επιδόσεις στοιχειώνουν τον ανταγωνισμό... οπότε hooray Samsung! Μπράβο τους και για τα προϊόντα αλλά και για τον ανταγωνισμό που επιβάλλουν!

Link to comment
Share on other sites

Αλλά λεφτά θα έδινα για να ζευγαρώσω τον 830 μου

Προφανώς και θα τον ζευγαρώσεις Spirosssss..Σε λίγο καιρό θα είναι πολύ φτηνός και ο 256ρης..την επόμενη φορά αν δεν θες παραπάνω χώρο πάρε κατευθείαν 2χ 128..μπορεί να μην πηγαίνουν όσο πάνε οι 2 χ 256 αλλά σίγουρα δεν θέλουν κ τόσα χρήματα!

Link to comment
Share on other sites

Στα ποσα βγαινει ο pro 128 GB?
Οι τιμές είναι κοντά στα 105? για τον απλό 840 και κοντά στα 130? για τον 840 PRO αναφερόμενοι πάντα στα μοντέλα των 120GB και 128GB αντίστοιχα.
;)

Πολύ ωραίο το review (μπράβο jax), όπως επίσης και ο 840 pro.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now