Recommended Posts

Ρε παιδιά, ρε παιδιά, δείτε το λίγο σφαιρικά το πράγμα με τα γράμματα. Μην ψάχνεται αδίκως, έχει και πιο εύκολο τρόπο!!!!!!! Εγώ με αυτή την κρυφή έχω σκάσει! Πόσο κρυφή είναι πια?

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, η κρυφή παλεύεται... άμα την κοιτάξεις προσεκτικά φαίνεται το γράμμα.

Στις άλλες 2 όμως ούτε καν ...είμαι πεπεισμένος πως δεν είναι κανονικό γράμμα σαν τις άλλες αλλά καμιά μ@@κία και μετά θα κυνηγάω τον George_O/C !!!

Link to comment
Share on other sites

τελος για σημερα γιατι τενοντιτιδα και στραβωμαρα θα κερδισουμε μονο τελικα.

edit: εγω δεν σκεφτομαι (ακομα) τον George_O/C. Ο GoriLLakoS θελει κυνηγι γιατι δε μου επιασε σωστη τη χθεσινη και σημερα σκυλιασα.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, η κρυφή παλεύεται... άμα την κοιτάξεις προσεκτικά φαίνεται το γράμμα.

Στις άλλες 2 όμως ούτε καν ...είμαι πεπεισμένος πως δεν είναι κανονικό γράμμα σαν τις άλλες αλλά καμιά μ@@κία και μετά θα κυνηγάω τον George_O/C !!!

Μόλις βρήκα και την δεύτερη για την οποία μιλάτε τόση ώρα...Εντάξει αν στην κρυφή κάναμε λίγα voodoo για να φανεί το γράμμα σε αυτές τις δύο πρέπει να φέρουμε ειδικούς να τα βρουν...

Link to comment
Share on other sites

ντααααααξ... την βρηκα κ εγω. ειχα καταλαβει το γραμμα αλλα δεν μπορουσα να το βρω. ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ!!! θελετε πολυ ξυλο εκει περα ε!!!!:funk:..

Και τωρα που χαλαρωσα προτεινω τα reviews απο το 2013 να ειναι max 5 σελιδες και οι φωτο 640*480. (πλακα κανω, δωστε bench & detail στο λαο!!) :'(....

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει η μια εχει σοβαρο προβλημα. Ειναι συγκριτικα δυσαναλογο το μεγεθος σε σχεση με τις υπολοιπες. Στολιδι εισαι μονη σου αναθεμα το μποι σου, που ελεγε και το τραγουδι :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ο Πρώτος που θα απαντήσει σωστά έχει RedHead και Keyring από την Kingston!

O Δευτερος T-Shirt Intel!

Ο Τρίτος καφέ απο μένα :hehe:

Το mail εστάλει... GoriLLakoS αναμένω το T-Shirt Intel!;)

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια, με τη διαφορά ότι βρήκα την κρυμμένη.

Τι να το κάνω όμως αφού δεν ξέρω αν βρήκα όλες τις φωτό για να κάνω τη φράση και με τα γράμματα που έχω δεν μου βγαίνει κάτι. Αν ήξερα ότι τις έχω βρει όλες θα μάντευα το κρυμμένο γράμμα.

Να είναι καλά τα παιδιά που μας βρήκαν ασχολία για όλο σχεδον το ΣΚ...μας βγήκαν τα μάτια έξω:gizmo:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ζορικη η τελευταια δοκιμασια. Εγω σημερα, πραγματικα το λεω, δε μπορω να διαβασω ανετα. Κατι εχουν τα ματια μου. Θα βγω λιγο σε εξωτερικο χωρο για να αλλαξω παραστασεις μπας και διορθωθει η οραση μου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now