tilits

Σύνθεση gaming pc . κατεληξα στην πιο κατω λιστα . περιμενω γνωμες

Recommended Posts

Μπορειτε να μου εισηγιθιται καποιο αλλο case ?επειδη για καποιον λογο δεν γινεται shipping το corsair 600t . Θελω να ειναι value for momey .σκεφτομουν για το antec lanboy και την Cooler Master HAF 932

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Edited by tilits
Link to comment
Share on other sites

Όχι το haf 932 είναι όμορφο κουτί αλλα έχει τεράστιο θέμα με την σκόνη...κάποιο άλλο corsair? Απο που θα τα πάρεις να δούμε τι έχει?

Link to comment
Share on other sites

θα ξαναδοκιμασω απο αμαζον de απο αλλο acount και αλλη πιστωτικη.κουτι μπορω να φερω και απο το ebay uk η τιμη περιπου ειναι η ιδια και δεν νομιζω να με πολυενδιαφερει η εγγυηση του κουτιου αν το φερω απο το ebay

Link to comment
Share on other sites

σκεφτουμαι για αυτην RC-942-KKN1-GP Cooler Master HAF X | eBay εχει dust filters , εμφανισακα μου αρεσει, δεν ξερω σε θεματα cooling σε συγκριση με το corsair 600τ και σε θεμα ποιοτητας CC600TWM-WHT Corsair Graphite Series 600T Special Editi | eBay . πειτε την γνωμη ασς ποια προτιματε και γιατι

Link to comment
Share on other sites

To corsair γιατί είναι ποιοτικότερο παντού και πάντα..η coolermaster το έχασε πριν μερικά χρόνια στην μετάβαση από το stacker στην πλαστική ψευτιά του cosmos (Όσοι είχαν καταλαβαίνουν 100% τι λέω όσοι όχι δεν πρόκειται να καταλάβουν ποτέ)..καλό είναι το haf x αλλά μέχρι εκεί..απλά καλό..:)

Link to comment
Share on other sites

θα παω για το corsair 600t τοτε. σκεφομομαι να παραγγειλω Sharkoon Kaltlichtkathoden Set 4in1 30cm blau: Amazon.de: Computer & Zubeh?r θα της πηγαινει ή θα την κανω μπουρδελο? Επισης θα ειμαι καλυμενος με τους εργοστασιακους φανς του κουτιου η θα χρειαστω και αλλους εξτρα?

Edited by tilits
Link to comment
Share on other sites

θα την κανω μπουρδελο?

δε μιλάμε έτσι εδω φίλε μου

αν ήταν κόκκινες οι λάμπες τότε μπορεί .

4 είναι πολλές. κ με 2 θα είσαι εντάξει. εγώ θα προτιμούσα λεντοταινίες αντι cold cathode

Link to comment
Share on other sites

Επισης θα ειμαι καλυμενος με τους εργοστασιακους φανς του κουτιου η θα χρειαστω και αλλους εξτρα?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now