hipro5

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΑΝ.........

Recommended Posts

80Plus ναι καλή σκέψη είναι...... :)

.....και βέβαια θα θέλουν κι αυτοί λεφτά........Τσάμπα θα είναι νομίζεις?..... :D

Έχουμε πληρώσει ένα κάρο για τις πιστοποιήσεις.....να μου πεις άλλη μία δε βαριέσε!....... :)

Θα πωλείται γι'αρχή ΜΟΝΟ στην Ευρώπη και μετά βλέπουμε..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω και γω με τη σειρά μου να σταλθεί δείγμα σε reviewer του εξωτερικου(πχ johnyguru) ;)

επίση η τιμη στο περίπου δεν ξέρουμε? κοντά σε ποιά θα κυμαίνεται?

Link to comment
Share on other sites

καλες πωλησεις και απο εμενα!

απο θεμα θορυβου πως ειναι? αν δηλαδη θες ενα τροφοδοτικο σε αυτα τα watt, ποσο ακουγεται σε σχεση με αλλες λυσεις του ανταγωνισμου?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Για να είμαι και ξεκάθαρος απέναντι στον Γιώργο,

είπε να μας δώσει 2 τροφοδοτικά για review αλλά είπαμε όχι

αφού δέν έχουμε τον κατάλληλο εξοπλισμό και γνώση για κάτι τέτοιο.

Ευχαριστούμε George :)

Link to comment
Share on other sites

Από θέμα θορύβου τα πάει πολύ καλά γιατί έχει ΔΥΟ 8άρηδες ανεμηστήρες σε push-pull διάταξη σε χαμηλές στροφές και όχι ΜΟΝΟ ΕΝΑΝ που να προσπαθεί να ψύξει τα πάντα εκεί μέσα...... ;)

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ετσι μεσα σε ολες τις πιστοποιησεις δεν πληρωνεις να παρεις και της amd?!

νομιζω προτεινει τροφοδοτικα με δυο 8αρηδες για croossfire :>

ενδιαφερον φενεται. θα ειναι απο τις επιλογες μου οταν αλλαξω το pc μου σε κανενα διμηνο με τους nehalem

Link to comment
Share on other sites

Να ΠΛΗΡΩΣΩ για να πάρω πιστοποίηση απ'την AMD?....... Τρελός παπάς σε βάφτισε...... :D

Αν θέλουν ας με πιστοποιήσουν αυτοί και ας μου δώσουν και κάνα φράγκο που τους υποστοιρήζω συνέχεια τις κάρτες τους....... :D:P

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι 1 6πινο και ένα 8πινο......Είναι δύο 6+2 δηλαδή ή τα βάζεις σαν 6πινα ή τα βάζεις σαν οκτάπινα ή ένα κι ένα......

ΑΝ εννοείς την ποσότητα, ναι είναι 2 και όχι 4 επειδή ΔΕΝ θέλουμε να κοροιδεύουμε τον κόσμο...... ;)

OTAN τραβάει π.χ. η ΜΙΑ 4870x2 κάρτα ~200Watts+ σε load και πάποιος πάρει ένα άλλο τροφοδοτικό 750άρη που του "δίνει" 4 x 6πινα (8πινα) και θέλει με έναν τετραπύρηνο ΚΑΙ να overclock-άρει τον επεξεργαστή ΚΑΙ να overclock-άρει τις κάρτες, ΤΙ θα του μείνει για το ΥΠΟΛΟΙΠΟ σύστημα?.....Είναι και η μητρική ~50 - 80Watts, είναι ΚΑΙ οι μνήμες και οι δίσκοι και-και-και...... ;)

Όποιος θέλει βάζει αντάπτορα για μια δεύτερη κάρτα με αποτέλεσμα να έχει και περισσότερο θόρυβο γιατί οι ανεμηστήρες θ'ανεβάσουν στροφές λόγο θερμοκρασίας και άλλα τέτοια..... :)

Link to comment
Share on other sites

Εμείς είχαμε πρόταση από το ζωρζ να τα κάνουμε ένα reviewδάκι, αλλά δεν έχουμε εξοπλισμό κατάλληλο (του τέστειν, τα μηχανήματα του Johnyguru) και δε θέλαμε απλά να κάνουμε μια φωτοπαρουσίαση :D

Link to comment
Share on other sites

από το μεσημέρι , είμαι ευτυχής κάτοχος του 750 , δεν το λες και ήσυχο άλλα δεν είναι εκεί το θέμα, και εξηγούμαι : σε crysis , company of heroes of το πολύμετρο παραμένει καρφωμένο στα 12,74 ούτε πάνω ούτε κάτω "αναισθησία" λέμε (το σύστημα εχει ι7, 6ντιμακια δδρ3,260 (216), 4 δίσκους,1 αντλία και 5 12αρηδες )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now