GoriLLakoS

HwBox & Kingston Giveaway: Απαντήστε και Κερδίστε HyperX LE 16GB 2400MHz!

Τι τύπου μνήμες έχετε στο κύριο σύστημά σας;  

101 members have voted

  1. 1. Τι τύπου μνήμες έχετε στο κύριο σύστημά σας;



Recommended Posts

.

Η διορία για συμμετοχή στον διαγωνισμό εξέπνευσε και τα τελευταία της λόγια ήταν τα παρακάτω:

Σας ευχαριστούμε όλους για την συμμετοχή & καλή επιτυχία. Ες αύριον τα σπουδαία :T:

Link to comment
Share on other sites

Αργήσαμε λιγάκι τα αποτελέσματα, πάντως πιστεύουμε ότι ο [MENTION=14066]PetranGR[/MENTION] θα μας συγχωρέσει μιας και το ποστ του (#23) αποδείχτηκε νικητήριο :T:

PetranGR συγχαρητήρια, το μόνο που μένει να κάνεις είναι να στείλεις τα πλήρη στοιχεία σου με ένα pm [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION], για τα περαιτέρω. Αν για κάποιο λόγο δεν υπάρξει καμία επικοινωνία ή ενδιαφέρον μέχρι την Τρίτη 24/9 23:59, επόμενος τυχερός αναδείχθηκε ο [MENTION=522]ThReSh[/MENTION] (#33) που και αυτός ομοίως παρακαλείται να επικοινωνήσει εντός τριών ημερών για τα διαδικαστικά.

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή. Ραντεβού στο επόμενο Giveaway!

Link to comment
Share on other sites

καλοδούλευτες να είναι στο παλικάρι .

όσο για το "ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΓΩ..." για μενα ειναι στανταρ μονο κατι κοντρες κέρδισα παλια με το μηχανάκι ( αλλα πολυ παλια μιλάμε ) και δεν ήτανε και με φράγκα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ThReSh η τύχη σου μισο-χαμογέλασε. Από εδώ και στο εξής πρέπει να πάρεις τα πράματα στα χέρια σου, και να δέσεις στο υπόγειο τον PetranGR, για τρεις μερούλες.

Μετά τον αμολάς αδιάφορα και του λες "ααα άκυρο... σε πέρασα για άλλον..." :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά,σήμερα άργησα να μπώ στο φόρουμ ,καθώς απο εχθές είναι φίλος μου στο νοσοκομείο άρρωστος ,και δεν μπορώ να πω οτι είμαι και πολύ καλά.

Παρόλα αυτά αν ισχύει ακόμα, οτι κέρδισα ευχαριστώ πολύ ,και δεν το περίμενα με τίποτα.

Έχω ήδη στείλει εδώ και λίγη ώρα μύνημα στον Gorilakos

όντως ετοιμάζω και σύστημα και είναι ΤΑΜΑΜ!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα άνοιξε για τα "ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΓΩ...".

Αδέρφια σας νιώθω... :hehe:

Πέθανα στα γέλια :hehe:

ακόμα και για backup, impossibru! :P

Τόσο κοντά κι όμως τόσο μακριά τελικά, δεν πειράζει Χάρη, next time :P Εδώ εμένα ρε φίλε μου είπαν ότι δεν υπάρχω καν στο inso :hehe:

//EDIT: Και να ήταν μόνο αυτό - τον arcade hecarim τον κέρδισε ο punder που μου είναι και αντιπαθητικός :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Αργήσαμε λιγάκι τα αποτελέσματα, πάντως πιστεύουμε ότι ο [MENTION=14066]PetranGR[/MENTION] θα μας συγχωρέσει μιας και το ποστ του (#23) αποδείχτηκε νικητήριο :T:

PetranGR συγχαρητήρια, το μόνο που μένει να κάνεις είναι να στείλεις τα πλήρη στοιχεία σου με ένα pm [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION], για τα περαιτέρω. Αν για κάποιο λόγο δεν υπάρξει καμία επικοινωνία ή ενδιαφέρον μέχρι την Τρίτη 24/9 23:59, επόμενος τυχερός αναδείχθηκε ο [MENTION=522]ThReSh[/MENTION] (#33) που και αυτός ομοίως παρακαλείται να επικοινωνήσει εντός τριών ημερών για τα διαδικαστικά.

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή. Ραντεβού στο επόμενο Giveaway!

καλησπέρα παιδιά,σήμερα άργησα να μπώ στο φόρουμ ,καθώς απο εχθές είναι φίλος μου στο νοσοκομείο άρρωστος ,και δεν μπορώ να πω οτι είμαι και πολύ καλά.

Παρόλα αυτά αν ισχύει ακόμα, οτι κέρδισα ευχαριστώ πολύ ,και δεν το περίμενα με τίποτα.

Έχω ήδη στείλει εδώ και λίγη ώρα μύνημα στον Gorilakos

όντως ετοιμάζω και σύστημα και είναι ΤΑΜΑΜ!

[MENTION=14066]PetranGR[/MENTION] συγνώμη αλλά ο [MENTION=1152]caution[/MENTION] ήταν ξεκάθαρος στο post του περί επικοινωνίας και βάση αυτού το δώρο θα πάει στον [MENTION=522]ThReSh[/MENTION] .

Stay hwboxed για τον επόμενο διαγωνισμό :T:

Link to comment
Share on other sites

@PetranGR συγνώμη αλλά ο @caution ήταν ξεκάθαρος στο post του περί επικοινωνίας και βάση αυτού το δώρο θα πάει στον @ThReSh .

Stay hwboxed για τον επόμενο διαγωνισμό :T:

Εντάξει δεν μπορώ να πώ κάτι τότε,πιο σημαντικό είναι η υγεία του φίλου μου και ας έχασα για χρονική διάρκεια το διαγωνισμό,καλός να τις δεχθείς thresh :)

αυτά απο εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στο φίλο και από 'μένα :T:

Πετραν ξενέρωμα αυτό με το οριακό του χρόνου, αλλά καταλαβαίνεις, κανόνας είναι και δεν "στοχεύει" κανέναν και ταυτόχρονα όλους. No bitterness, I hope :)

Τα λέμε στο επόμενο :)

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

ναι εντάξει δεν πειράζει ...

έτυχε να μην μπώ αυτές τις μέρες και μπήκα 30 λεπτά ακριβώς μετά την λήξη του οριού μου,ήλπιζα μήπως γίνει κάποια διευκόλυνση αλλά δεν πειράζει,

θα μου καθόταν πάρα πολύ καλά στο καινούργιο σύστημα που θέλω να φτιάξω σιγά σιγά,θα μου ελάφρυνε την τσέπη πάρα πολύ...

αλλά ντάξει.Κρίμα,τυχερός μαζί και άτυχος.

Link to comment
Share on other sites

Δημοκρατικά...ας κάνουμε ένα δημοψήφισμα...:) Πόσοι θέλουν να πάρει τις μνήμες ο PetranGR??? :)

+1 για μένα επειδή ήταν ανώτεροι οι λόγοι που έλειπε κ από το box και από το δώρο!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now