MetallicGR

Νέα διαρροή για το LG G3

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Νέα διαρροή για το LG G3]http://www.hwbox.gr/images/news_images/lg2.jpg[/NEWS_IMG] Στη δημοσιότητα δόθηκε μία νέα φωτογραφία από την επόμενη ναυαρχίδα της LG το LG G3 από την ιστοσελίδα Ubergizmo και η οποία φαίνεται να επιβεβαιώνει τις φημολογίες των προηγούμενων ημερών.

Σύμφωνα με το νέο υλικό, το νέο smartphone έρχεται με οθόνη Quad HD (2560 x 1440) και το νέο επεξεργαστή Snapdragon 801. Υπενθυμίζεται ότι τα μέχρι στιγμής φημολογούμενα specs του LG G3, περιλαμβάνουν επίσης 3GB μνήμης RAM και κάμερα 13MP με OIS + τεχνολογία. Τέλος, σύμφωνα με δημοσίευμα της κορεατικής ιστοσελίδας ZDNet Korea, η LG σκοπεύει να κυκλοφορήσει το G3 στα τέλη Ιουνίου με αρχές Ιουλίου.

[img_alt=Νέα διαρροή για το LG G3]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums376-picture24856.jpg[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή, νομίζω ότι το density πρέπει να το εμφανίζει το AnTuTu σε ppi και όχι σε dpi σε εμένα.

Πάντως η αλήθεια είναι ότι και να πάμε στα 1440p δεν ξέρω το πόσο θα φαίνεται η διαφορά από τα 1080p, σε τέτοιες διαστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει κλασικά η lg βιάζεται να βγάλει κάτι πρώτη για να πουλήσει και καλά κάνει..Σίγουρα δεν θα φαίνεται κ θα έχει κ δώρο μεγεθυντικό φακό αλλά εγώ θα γούσταρα 2k στο κινητό μου!!

Link to comment
Share on other sites

κανουν scaling οι εφαρμογες/λειτουργικα κλπ με τις αναλυσεις. Δεν παει να πει οτι επειδη εχει 2κ θα τα βλεπεις μικρα και το αναποδο.

(φανταζομαι δηλαδη οτι ετσι θα δουλευει)

αλλα ναι νομιζω ειναι too much.

Link to comment
Share on other sites

προφανως προχωραμε, η apple ειναι καμια 3ετια πισω στην αναλυση αλλα εδω ακομα ειμαστε με 1080/1200 στα desktop οι περισσοτεροι οποτε you know.

Link to comment
Share on other sites

Αργεί ρε γμτ και δεν την παλεύω άλλο με το εσδυοοοοοο

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ωχ σου έκανε like και ο Πάνος. Κατάλαβαααα, έχουμε δύο μελλοντικούς κατόχους G3 εδώ ήδη :hehe: Βάλε και τον Παστελίδη που είναι LG Fanboy, 3.

Link to comment
Share on other sites

Όχι lg δεν θα πάρω! ! iphone 6 λογικά εκτός απροόπτου. Εκτός και αν την ψωνίσω και πάω για κάνα νοκια με πλήκτρα και πάνε όλοι στον αγύριστο.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι lg δεν θα πάρω! ! iphone 6 λογικά εκτός απροόπτου. Εκτός και αν την ψωνίσω και πάω για κάνα νοκια με πλήκτρα και πάνε όλοι στον αγύριστο.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι Πάνο μη, το Nokia με πλήκτρα θα είναι τόσο progressive που θα σε περιθωριοποιήσει :hehe: Καλύτερα αϊφονιά :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now