Recommended Posts

[NEWS_IMG=Battlefield 4 Premium: Όλα τα DLCs σε ένα!]http://www.hwbox.gr/images/news_images/fps3.jpg[/NEWS_IMG] Η EA Games ανακοίνωσε πως η Battlefield 4 Premium έκδοση του game η οποία θα περιλαμβάνει όλα τα DLCs σε ένα πακέτο.

Συγκεκριμένα το πακέτο θα περιλαμβάνει τα 5 γνωστά DLCs China Rising, Second Assault, Naval Strike και το Dragon's Teeth, ενώ θα περιλαμβάνει και με το επερχόμενο Final Stand DLC που θα ανακοινωθεί το Φθινόπωρο και θα φέρνει 20 νέους χάρτες, νέα όπλα και περισσότερες επιλογές παραμετροποίησης με camos, χρώματα, εμβλήματα και dog tags.

Η έκδοση θα ξεκινήσει να πωλείται αρχικά στην αγορά της Αμερικής από τις 21 Οκτωβρίου προς $60, ενώ στην Αγγλία θα έρθει δύο μέρες αργότερα και θα κοστίζει 40 λίρες. Όσοι αγοράσουν το εν λόγω πακέτο, θα λάβουν απευθείας και 20 Gold Battlepacks και προτεραιότητα εισόδου σε κατειλημμένους servers.

[img_alt=Battlefield 4 Premium: Όλα τα DLCs σε ένα!]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums460-picture35090.jpg[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξανα αγοραζω τιποτα απο το ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ τους.

ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ BAN ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. 6 EMAILS ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ....

300 ευρω σε παιχνιδια και δεν μπορω να παιξω τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξανα αγοραζω τιποτα απο το ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ τους.

ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ BAN ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. 6 EMAILS ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ....

300 ευρω σε παιχνιδια και δεν μπορω να παιξω τιποτα!

τετοια λογια για την EA? ντροπη! :hehe: :hehe: Off The Hook: EA Drops Out Of 'Worst Company in America' Bracket In Round One - Forbes

Link to comment
Share on other sites

Εδωσα 300 ευρω για παιχνιδια στο ORIGIN τα οποια εχουν παει σκουπίδια. Οτι βγαίνει σε σχεση με το origin απο εδω και περα μονο απο θειο!

2 μηνες το account μου ειναι banned για λογο που δεν γνωριζω!

2 μηνες ουτε μια απαντηση στα email που τους εχω στειλει!

Απλα να με ξεχάσουν, αυτοι θα χασουν οχι εγω!

Link to comment
Share on other sites

@Sebastian κάποια μαλακία θα έκανες ρε φίλε..έχω το crysis 3 και το bf4 με το premium pack και δεν είχα ποτέ ούτε ένα πρόβλημα..πάω στοίχημα ότι έχανες και τους έλεγες να κάνουν ban όλο το κόσμο! :hehe: Αν είχαν όλοι τα ίδιο πρόβλημα όπως εσύ δεν θα υπήρχε origin..

Απλα να με ξεχάσουν, αυτοι θα χασουν οχι εγω!

Ναι ρε τρομερή χασούρα απο ένα άτομο..σοβαρέψου!!

Link to comment
Share on other sites

Οτι βγαίνει σε σχεση με το origin απο εδω και περα μονο απο θειο!

To θέμα έχει να κάνει με το BF4.

Αν το πήρες από Origin για να παίξεις μόνο το Campaign: Fail.

Αν νομίζεις ότι θα το πάρεις από το θείο, αλλά θα παίξεις online: Epic Fail.

Link to comment
Share on other sites

To θέμα έχει να κάνει με το BF4.

Αν το πήρες από Origin για να παίξεις μόνο το Campaign: Fail.

Αν νομίζεις ότι θα το πάρεις από το θείο, αλλά θα παίξεις online: Epic Fail.

Απλα εμπαργκο σε οτι εχει σφραγιδα ORIGIN. Τα single τουλαχιστον μπορω να τα παιζω....

Το θεμα ειναι ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ AFTER SALE SUPPORT! Καμια απαντηση στα email μου.

Εαν δεν μου ελευθερώσουν το προφιλ, ευρω δεν θα ξαναδουν απο εμενα!

Για ψαξτε να δειτε τι εχει γινει με τα ξαφνικά BANS απο ORIGIN....Χαμος!!! Eναν του ελευθερωσαν το account μετα απο 6 μηνες και 40 emails...

Στο steam που εχω games αξιας κανενα 1000αρικο ή το UPLAY γιατι δεν πειράχτηκαν ? Σφίγγα τους τσιμπησε στην origin και μου την σφυριξαν....

Στο pc μου ειναι ολα ΓΝΗΣΙΑ! Απο windows μεχρι και προγραμματα που χρησιμοποιώ....

Edited by Sebastian
Link to comment
Share on other sites

Καμια απαντηση στα email μου.

1. https://help.ea.com/en/contact-us/

2.Set your language to US at the bottom

3.Describe your issue with a few words

4.Select Product: The Sims 3

5.Select Category: Billing/Purchasing or Account Management

6.Select Platform: PC

7.Click Find solution

8.Scroll down and click I still need help

9.Click Chat Now to chat with a Game Advisor

Link to comment
Share on other sites

Eχω μιλησει με 10 διαφορετικούς advisors, ΟΛΟΙ ΤΟΥς ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ!

Που να σας εξηγω τωρα...

Πρεπει να στειλω email και να διορθωσουν το πρόβλημα μου (Accountdisputes@EA.com) αλλα κανεις δεν απανταει! Το ιδιο εχει γινει και με αλλους πολλους....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now