elefsinaras

ΚΑΦΕΔΑΚΙ...........

Recommended Posts

μα και εγω οτι κανονισουμε το μιλαω απο την αλλη βδομαδα ........λογικα πρωτα να τα πουμε τι πως που να κατασταλαξουμε και να μαζευτουμε οκ ?

αντε ακουω αν κατσει φαι που λετε ?

Link to comment
Share on other sites

το αλλο σαββατο ειμαι οκ

παρασκευη παω ελληνικο στα αυτοκινητα και την κυριακη εχει συναντηση με το pc magzine παμε στα αυτοκινητα ολοι μαζι ?να γελασουμε να χαζεψουμε γκομενες και να κοροιδεψουμε κοσμο?

Link to comment
Share on other sites

τι μας εκανε ο κοσμος καλε και να τον κοροιδεψουμε ?????? :confused: :confused:

φαντασου τωρα να ειμαι λεμε να ειμαι στα αυτοκινητα με κανα φιλο........και απο

αμεναντι να ειναι καποιος και να με κραζει.........και κατα τυχη να τον παρω χαμπαρι

και ο ενας να ειμαι εγω και ο αλλος να εισαι εσυ.........για φαντασου (οποιος με ξερει

ας φανταστει κανα τετοιο σκηνικο καλα γελιο πολυ ):hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ΆΝτε θα μιλήσουμε και για σπόνσορες , και για OC event και για άλλα πολλά στην συγκέντρωση αυτη...

βρε βρε βρε βρε αμα ειναι ετσι εγω δεν θα ερθω :hysterical: :hysterical:

να λετε εσεις για αυτα και εγω με τον greekfragma θα λεμε για πιπινια.........

κλοκαρισμενα......πισοκουνητα........για να δουμε θα ερθει.............:D :D

Link to comment
Share on other sites

90lt να δεις ποσα πολλα ειναι!

no kidding αλλα για παρε μια την air liquid και ρωτα ποσο εχει μια μπουκαλα 90lt ;)

Καλά η Air Liquide δεν είναι και η φθηνότερη τις ελλάδας σε μπουκάλες για LN2, αλλα ναι γενικώς είναι ακριβές η μπουκάλες.

Με τι την κουβαλάτε ρε σεις την 90 "λιτρι" ? εδώ 36ara και μπαίνει δύσκολα στο accent :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά η Air Liquide δεν είναι και η φθηνότερη τις ελλάδας σε μπουκάλες για LN2, αλλα ναι γενικώς είναι ακριβές η μπουκάλες.

Με τι την κουβαλάτε ρε σεις την 90 "λιτρι" ? εδώ 36ara και μπαίνει δύσκολα στο accent :D

ειναι πολυ απλο, βαλε 3 φορες πηγαινε ελα στην airliquid (3x36lt η 3x26lt) βενζινες κτλ κτλ, ειναι περισσοτερα απο το να καλεσεις το vanακι να στην γεμισει σπιτι και εισαι και στην ανεση σου :big_boss:

Link to comment
Share on other sites

Εκτός και σε λένε hipro και φοβάσαι για το τι θα πούν οι γείτονες για τους καπνους...:harhar:

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

εμενα παλι οι γειτονες μου θα παραξενευτουν οχι για τους καπνους...........

αλλα γιατι δεν ακουσαν ΜΠΑΜ..................

λοιπον εδω δεν ειναι ποιο καλα να λεμε μονο για τα καφεδακια μας........η και για

τα μπριζολιδια μας ?

για ελατε ......ωρα μερα και δραστηριοτητα μαλλον θα ερθει και ο hipro αν ολα παν

καλα αντε πειτε καμια ιδεα

Link to comment
Share on other sites

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

εμενα παλι οι γειτονες μου θα παραξενευτουν οχι για τους καπνους...........

αλλα γιατι δεν ακουσαν ΜΠΑΜ..................

λοιπον εδω δεν ειναι ποιο καλα να λεμε μονο για τα καφεδακια μας........η και για

τα μπριζολιδια μας ?

για ελατε ......ωρα μερα και δραστηριοτητα μαλλον θα ερθει και ο hipro αν ολα παν

καλα αντε πειτε καμια ιδεα

εμπιστευομαι τους voudas/elefsinaras στο φαγητο! :yum:

απο τοτε στο ζυθο στην κηφισιας ειδικα που κανονισε ο voudas και ο σερβιτορος εσκασε με πικηλια κουβαλοντας τη παραμανατη!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now