pastelidis.n.s.the.bro

Call of duty 5 !!!! online

Recommended Posts

Παιδια εγω που εχω φτασει 48 lvl δεν μπορω να πω πως εχω εντυπωσιαστει...χαλαω 1 γεμιστηρα για 1 ατομο...ειναι γελειο..δεν ψωφανε με τιποτα...:funk:..

και δεν εχει καλο κρατιμα το οπλο..οχι οπως το 4 που βαραγες και εμενε σταθερο..εδω βαρας και κανεις αμαν να σταθεροποιησεις τον στοχο....:handshake...

Και αυτα τα κωλοσκυλα που στο hardcore σε κανουν 1 hit ειναι σπαστικα...

CoD4 ftw :victory:...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω που εχω φτασει 48 lvl δεν μπορω να πω πως εχω εντυπωσιαστει...χαλαω 1 γεμιστηρα για 1 ατομο...ειναι γελειο..δεν ψωφανε με τιποτα...:funk:..

και δεν εχει καλο κρατιμα το οπλο..οχι οπως το 4 που βαραγες και εμενε σταθερο..εδω βαρας και κανεις αμαν να σταθεροποιησεις τον στοχο....:handshake...

Και αυτα τα κωλοσκυλα που στο hardcore σε κανουν 1 hit ειναι σπαστικα...

CoD4 ftw :victory:...

48 lvl?? Μήπως εννοείς 4ο??

Αν έχεις στόχο και πας για κεφάλι μια χαρά σκοτώνονται και με μία σφαίρα.Αν τώρα βαράς στο γάμο του καραγκιόζη λογικό είναι να θες γεμιστήρα...:P

Τι κράτημα να έχει το όπλο??Δεν είναι αεροβόλο να μένει σταθερό...Συν ότι εδώ μιλάμε για όπλα που βγήκαν 60+ χρόνια πριν.

Τα σκυλιά αν είσαι γρήγορος τα τρως,αλλά ακόμα και να στη πέσει έχεις ακόμα μια ευκαιρία να το σκοτώσεις με meelee.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ενα λεπτο μιν τα περιμενετε ολα απο το παιχνιδι πρεπει και αυτος που το παιζει να εχει ενα καλο στοχο γιατι αλλιως δεν κανεις τιποτα. Εγω παντως πιστευω οτι το cod 4 ειναι σταθερα μπροστα απο το 5 αν και ποιο παλιο αλλα το θεμα ειναι καθαρα πως το βλεπει καποιος σε αλλους αρεσει το 5 και σε αλλους το 4 . Παντως στο 4 αυτο που παιζω εγω ακομα πρεπει να εισαι γρηγορος και λιγο σπιρτο για να λες οτι εισαι καλος στο online.

Link to comment
Share on other sites

48 lvl?? Μήπως εννοείς 4ο??

Αν έχεις στόχο και πας για κεφάλι μια χαρά σκοτώνονται και με μία σφαίρα.Αν τώρα βαράς στο γάμο του καραγκιόζη λογικό είναι να θες γεμιστήρα...:P

Τι κράτημα να έχει το όπλο??Δεν είναι αεροβόλο να μένει σταθερό...Συν ότι εδώ μιλάμε για όπλα που βγήκαν 60+ χρόνια πριν.

Τα σκυλιά αν είσαι γρήγορος τα τρως,αλλά ακόμα και να στη πέσει έχεις ακόμα μια ευκαιρία να το σκοτώσεις με meelee.

Για την ακριβεια πηγα 49 :D

propi.jpg

Οχι με κεφαλι με submachine δεν πευτουν με την μια...θελουν 2 σφαιρες...αλλα τοσο γρηγορο που ειναι το gameplay δεν προλαβαινεις να σημαδεψεις κεφαλι...γιατι μεχρι να το κανεις εχεις πεσει 3 φορες...;P..

Ναι για τα σκυλια δεν λεω...αλλα μου σπανε τα νευρα οταν παω να τα μαχερωσω και πανε περα δοθε

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες ρε σύ nice :P

Xfire έχεις να καούμε μαζί?

εγω παιζω σε cracked...δεν το εχω original..και εχω εναν server TDM hardcore και παιζω εκει...ειναι τουρκικος ο server...και πετσοκοβω τουρκους :)...

αν θες IP κανε μου ενα pm

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now