MetallicGR

Ποιο λειτουργικό σύστημα θεωρείτε πιο ασφαλές και γιατί;

Ποιο λειτουργικό σύστημα θεωρείτε πιο ασφαλές και γιατί;  

58 members have voted

  1. 1. Ποιο λειτουργικό σύστημα θεωρείτε πιο ασφαλές και γιατί;

    • Windows 7
    • Windows 8
      0
    • Windows 8.1
    • Windows Vista
      0
    • Linux
    • Apple Mac OS X
    • Apple iOS
    • Android
      0
    • Άλλο!


Recommended Posts

Τοση μπουρδα και κωτσάνα ειχα καιρό να διαβασω σε ένα θέμα...

Αιντε, καλημέρα.

δεν υπαρχει λογος να ποσταρεις ενα τοσο αρνητικο σχολιο :)

αλλωστε γι'αυτο υπαρχουν τα φορουμς, ωστε να μπορουν ολοι να εκφραζουν την αποψη τους ελευθερα ακομα και οταν "αστειευονται" ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει λογος να ποσταρεις ενα τοσο αρνητικο σχολιο :)

αλλωστε γι'αυτο υπαρχουν τα φορουμς, ωστε να μπορουν ολοι να εκφραζουν την αποψη τους ελευθερα ακομα και οταν "αστειευονται" ;)

απο μια οπτικη γωνια, dax και αυτος την αποψη του λεει... δν εθιξε κανεναν συγκεκριμενα

(αλλα δε μπορω να πω οτι εχει και εντελως αδικο imo imo :hehe: ).. αλλα whatever

βσκ αμα το καλοσκευτεις, το box δεν εχει και πολλα θεματα με μπουρδοαπαντησεις, διατηρει την ισοροπια το συγκεκριμενο xD

Link to comment
Share on other sites

απο μια οπτικη γωνια, dax και αυτος την αποψη του λεει... δν εθιξε κανεναν συγκεκριμενα

(αλλα δε μπορω να πω οτι εχει και εντελως αδικο imo imo :hehe: ).. αλλα whatever

βσκ αμα το καλοσκευτεις, το box δεν εχει και πολλα θεματα με μπουρδοαπαντησεις, διατηρει την ισοροπια το συγκεκριμενο xD

αυτο ακριβως, δεν εθιξε καποιον συγκεκριμενα και το μηνυμα απευθυνοταν προς ολους απαξιωνοντας φυσικα τα οσα εχουν πει(καποιοι..ποιοι ομως?) χωρις να μας παραθετει την αποψη του με το ζητουμενο του θεματος.

θα μπορουσαμε ολοι μας οταν δεν εχουμε κατι συγκεκριμενο να αντιπαραθεσουμε, να λεμε στον αλλον απλα οτι "λες μπουρδες", αλλα τοτε η συζητηση θα πηγαινε σε αλλο επιπεδο ...πραγμα το οποιο φυσικα προσπαθουμε να αποφυγουμε ωστε να υπαρχει ισορροπια.

Link to comment
Share on other sites

images.jpg


:hehe:

εμφανως, το σχολιο του φιλου cobretti απευθυνοταν σε εμενα για τα παραπανω σχολια που εκανα για τα xp, αλλα προφανως δεν καταλαβε οτι ψιλο-τρολαρισα και σπαστηκα απιστευτα οταν ειδα το σχολιο του..τεσπα, προσπερναω...

βεβαια το καλυτερο σχολιο μεχρι στιγμης ηταν απο τον konmarin #9 στο οποιο συμφωνω απολυτα!

ετσι για το στορι, το ασφαλεστερο λειτουργικο ηταν και θα ειναι παντα τα linux!

images.jpg

images.jpg

images.jpg.6eba67ed45fdaf18d3aec86e47c74

Edited by dragontech
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Αυτο το "εμφανως" δεν το καταλαβαινω.

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν εγραψα το αρχικο μου σχολιο, αναφερόμενος σε εσενα προσωπικά.

Αυτο με την... μυγα το ξέρεις?

Και επειδη συνεχισες να αναφέρεσαι σε εμενα χωρις να εχεις την δικη μου απαντηση, να σου πω απλα οτι θεωρω τρελες δηθενιες τα σχολια σου περι επιπεδου κλπ

Και εν τέλει, αν κάποιος θεωρεί οτι δεν μπορω να γραφω την σκέψη μου, αυτος δεν εισαι εσυ.

Κι αυτο σαφως θα ειναι κι ενας λόγος να με πετάξει εξω απο αυτο το φορουμ.

Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Αυτο το "εμφανως" δεν το καταλαβαινω.

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν εγραψα το αρχικο μου σχολιο, αναφερόμενος σε εσενα προσωπικά.

Αυτο με την... μυγα το ξέρεις?

Και επειδη συνεχισες να αναφέρεσαι σε εμενα χωρις να εχεις την δικη μου απαντηση, να σου πω απλα οτι θεωρω τρελες δηθενιες τα σχολια σου περι επιπεδου κλπ

Και εν τέλει, αν κάποιος θεωρεί οτι δεν μπορω να γραφω την σκέψη μου, αυτος δεν εισαι εσυ.

Κι αυτο σαφως θα ειναι κι ενας λόγος να με πετάξει εξω απο αυτο το φορουμ.

Αυτα.

εννοειται πως ειχα την μυγα απο την στιγμη που αναφερθηκα στα xp και πιστεψα πως πηρες στα σοβαρα το αρχικο μου σχολιο γι'αυτα #13 :hehe:

nope,εδω εισαι λαθος γιατι βγαινεις και λες δημοσια περι "μπουρδων και κοτσανων" πραγμα το οποιο ποτε δεν εχω κανει οσο και να εχω τσαντιστει με αντιθετες αποψεις, θα μπορουσες να το ειχες πει πιο κοσμια βρε αδερφε και ας νομιζες οτι εχεις δικιο.

θα μπορουσα να εχω προσπερασει το σχολιο σου εντελως, αλλα με ενα search σε ολο το κειμενο μονο εγω ψιλο-τρολαρισα περι xp οποτε ισως λανθασμενα καταλαβα οτι απευθυνθηκες σε εμενα περι μπαρουφων..

σιγουρα δεν μπορω να ειμαι εγω, απο την στιγμη που εχω ελαχιστο αριθμο ποστς και τις περισσοτερες φορες ποσταρω "λακωνικα" ;)

οπως και να εχει το θεμα θεωρειται ληξαν και για να μην χαλαμε το θεμα ας διαγραφουν τα σχολια παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now