Recommended Posts

Καλησπερα, εχοντας τα κανα χρονο τα logitech logitech ls21 (τα οποια δεν βγαζουν τοσο καθαρο ηχο σε σχεση με τα s220) θα ηθελα να παω σε κατι ανοτερο μεχρι 30-45? η χρηση τους ειναι για gaming κ μουσικη

Κοιτοντας στο σκρουτζ με γλυκοκυτουσανε τα εξης

Creative Inspire S2 | Skroutz.gr

Logitech Speaker System Z323 | Skroutz.gr

αν υπαρχει τπτ καλιτερο σε αυτα τα λεφτα δεκτο....

Edited by Αλεξ
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα πήρα αυτά για έναν φίλο (Creative Inspire T3300) τα οποία είναι 2.0 (δεν έχουν ξεχωριστό jack για το sub το οποίο "μοιράζεται" τις συχνότητες από τους δορυφόρους) και ήταν αρκετά τίμια, μάλιστα ο ήχος δεν "έσπαγε" όταν η ένταση βρισκόταν ψηλά, κάτι που μ' άρεσε γενικά. Κατά τα άλλα ωραία εμφάνιση, glossy δορυφόροι και ξύλινο mdf sub.

Καλά και τα edifier αλλά λόγω τιμής (?) χάνουν τις πολύ χαμηλές όταν ανεβάσεις την ένταση, όπως φαντάζομαι και όλα σε αυτή τη κλίμακα τιμών.

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι για τα p3060 αλλα επειδη το volume ειναι πισω απο το sub λετε να δημιουργηθει προβλημα αμα εχω το volume των ηχειων στο τερμα και δυναμωνω και χαμηλωνω την ενταση απτα windows ;

αυτα αξιζουν;http://www.e-shop.gr/genius-sw-hf21-1700-classical-wood-subwoofer-speaker-system-p-PER.570149

Edited by Αλεξ
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι για τα p3060 αλλα επειδη το volume ειναι πισω απο το sub λετε να δημιουργηθει προβλημα αμα εχω το volume των ηχειων στο τερμα και δυναμωνω και χαμηλωνω την ενταση απτα windows ;

αυτα αξιζουν;GENIUS SW-HF2.1 1700 CLASSICAL WOOD SUBWOOFER SPEAKER SYSTEM - ΗΧΕΙΑ (PER.570149)

Δεν είναι και ότι καλύτερο να έχεις την ένταση στα ηχεία στο τέρμα.

Νομίζω ότι τα Creative και τα Edifier αξίζουν περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον τα παρελαβα τα εβαλα πανω , απο ποιοτητα ηχου δεν εντιπωσιαστηκα και πολυ, το wooferaki απλα γ*μαει , αυτα

Edited by Αλεξ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now