jax7480

V8 4.2FSI vs V8 4.2TDI

Recommended Posts

Εγώ του είχα προτείνει Peugeot 106 rallye με group N εξάτμιση αλλά δεν ήθελε. :(

Από την άλλη πιο κοντά στο VW Phaeton είναι η σκέψη του, παρά σε ένα roadster/cabrio κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

Ζαχο βαλε ρε κι αλλες φωτος ρε να μας πεσει το σαγονι... :)

Καλοριζικο, σιδερενιο και καλοταξιδο να ειναι φιλε !!

Να μη σε αφησει πουθενα και να το χαρεις στο επακρο !!

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω. Δεν είχα ακόμα την ευκαιρία.

4.2TDI, 326ps - 66Kgr.m ροπή, 122.000χλμ, μοντέλο του 2006. Δερμάτινο σαλόνι, Ηλεκτρικά θερμαινόμενα καθίσματα, θερμαινόμενο τιμόνι, τετραζωνικός κλιματισμός, ηλεκτρική ηλιοροφη, adaptive cruise control, 22αρες ζάντες καλοκαιρινές, 18αρες χειμωνιάτικες, soft close πορτες και πορτ μπαγκαζ, key less entrance και start, Bang & Olufsen ηχοσύστημα... Αυτά τα λίγα έχει... εννοείτε το αυτοκίνητο έχει της παναγιάς τα μάτια επάνω. Ακόμα τα ανακαλύπτω γιατί το manual είναι στα Νορβηγικά και δεν το έχω ακόμα με τη γλώσσα.

Με την πρώτη ευκαιρία θα βγάλω μερικές ακόμα φωτό...

Link to comment
Share on other sites

ΩΩΩΩΩ Ζαχό με 'γεια!!! Το πες και το κανες τελικά! Καλοτάξιδο με πολλά και απροβλημάτιστα χλμ :) Οι 22αρες μου χτύπησαν πολύ άσχημα, πού τον πέτυχες τον καγκουρο-Νορβηγο να πούμε; :hehe: Καλοτάξιδο, κατέβα Ελλάδα να το παίξεις ο ματσό θείος από τα ξένα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ΩΩΩΩΩ Ζαχό με 'γεια!!! Το πες και το κανες τελικά! Καλοτάξιδο με πολλά και απροβλημάτιστα χλμ :) Οι 22αρες μου χτύπησαν πολύ άσχημα, πού τον πέτυχες τον καγκουρο-Νορβηγο να πούμε; :hehe: Καλοτάξιδο, κατέβα Ελλάδα να το παίξεις ο ματσό θείος από τα ξένα :hehe:

Ευχαριστώ.

Οι 22αρες δεν ενοχλούν καθόλου εδώ και δείχνουν στο αυτοκίνητο γιατί είναι και 5 μέτρα μαούνα...

Link to comment
Share on other sites

Καλοταξιδο Ζάχο!

Πόσο καίει στα χέρια σου; :P

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Χαλαρά το πάω βρε... εδώ δεν παίζουν με αυτά. Μικτό κύκλο βλέπω περίπου 8λ/100ΚΜ.

Link to comment
Share on other sites

Audi S8 Plus 2016: Επίδειξη ισχύος - Αυτοκίνητο - Ειδήσεις - Kόσμος - in.gr

πωπωπωππωπωωπωπωπωππω....

Αλλά μεγάλη λακαμία να παίρνεις 5x2m αυτοκίνητο και να σου βγαίνει 4θέσιο :hehe: :hehe:

To χάζευα σήμερα. Σκέψου πως το απλό S8, στα χαρτιά λέει 0-100 σε 4.2 και στην πραγματικότητα είναι στα 3.5.

Αυτό θα παίζει κοντά σε McLaren και Lamborghini.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now