dimitrisdsg7

24αρα οθόνη για pc

Recommended Posts

Παιδιά θέλω να πάρω μια οθόνη 24αρα για το pc μου. Το όριο στο budget είναι μεχρι 180 ευρώ.

Ανοιξα καινούριο τοπικ αφου διάβασα τα υπάρχοντα για να δούμε καμιά νέα πρόταση τώρα που καλοκαιριασε.

Εχω δει μια δυο προτάσεις της Samsung και της LG που ειναι και Tv monitor ταυτόχρονα. Ειναι προτιμότερα αυτά η να παρω ενα σκετο monitor; Η χρήση θα είναι απλή για σερφαρισμα δηλαδη και που και που κανενα first person shooter.

Send by the Bringer of Rain...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα!

Τυχαία έπεσα σε αυτό το thread αν και βλέπω οτι ξεκίνησε πριν δυο μήνες εγώ θα σου πρότεινα φίλε μου dimitrisdsg7 (αν δεν έχεις κάνει ακόμα την αγορά σου)μια οθόνη πάνω κάτω στα χρήματα που ανέφερες.Asus VX248H | Skroutz.gr Είναι πιστεύω καλή :T: .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα!

Τυχαία έπεσα σε αυτό το thread αν και βλέπω οτι ξεκίνησε πριν δυο μήνες εγώ θα σου πρότεινα φίλε μου dimitrisdsg7 (αν δεν έχεις κάνει ακόμα την αγορά σου)μια οθόνη πάνω κάτω στα χρήματα που ανέφερες.Asus VX248H | Skroutz.gr Είναι πιστεύω καλή :T: .

Ευχαριστώ για την πρόταση φίλε. Δεν έκανα ακόμα κάποια κίνηση γιατί έπεσε το βάρος στην αλλαγή της κάρτας γραφικών. Απο το Νοεμβρη θα κοιταξω για οθόνη και θα εχω στα υποψην την Asus.

Send by the Bringer of Rain...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now