hwbot

HwBox Hellas O/C Team: PiFast Scores

Recommended Posts

Κανονικά έπρεπε να ήταν χαμηλότερος ο χρόνος...

To ξέρω δοκιμές έκανα απλά για να δω το cpu . Αυτο που πόσταρα εδώ είναι στο 24/7 OS lol ! .

To άλλο στο bot είναι απλά ένα ΧΡ που βρήκα μπροστά μου .

Θα το φτιάξω το efficiency .

Σοφοκλη το ιδιο batch θα εχουμε.

και αυτος απο rma..

3031A2XX

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ειναι αρκετα χαμηλα.Ο δικος μου που παιζει οριακα στους -192~193 με δυο dimm,τον βοηθαει λιγο οταν του ανεβαζω το PLL στα 1.85~1.86.

Link to comment
Share on other sites

signature.img?iid=480117&thumb=false&iehack=.jpg

Είχα ένα run στα 6590 αλλά κόλλησε στο loop 3 από χαμηλό vcore μάλλον . Θα το ξαναπαλέψω μόλις βρω λίγο το efficiency .

Δεν ξέρω τι συμβαίνει, αλλά με τον 950 θυμάμαι ότι ήθελες XP + drivers vga . Εδώ φαίνεται να μην μου δουλεύει τόσο καλά αυτό .

P.S : Προσκυνάω master tsan . Είχα κάνει 5 cpus RMA και μου έκανε έναν και έκατσε ο καλός :D

EDIT : Χωρίς cb παίζω πλέον, με "μπαγιάτικη" titan ( χρησιμοποίησα όση είχε μείνει στο cpu και στο pot από την προηγούμενη φορά ) όμως .

Edited by sofos1990
Link to comment
Share on other sites

Το run του Βοοοοοn δεν πιάνεται . Έχει triple channel, uncore ψηλό ...

Το λες σοβαρα αυτο ???

Tι διαφορα εχεις δει απο triple channel σε dual channel στο pifast ?

Εγω δεν εχω καταφερει να δω . Μια φορα που νομισα οτι ειδα , απλα νομισα . :hehe:

Ποιο uncore ειναι ψηλο ? Απο τα 4900 που παιζουν σχεδον ολοι οι καλοι cpu , στα 5100 δινει τοσο πολυ ????

Αυτο το run απο την 1η στιγμη φανηκε οτι εχει κατι το ιδιαιτερο .

Για κανε μερικες δοκιμες και δειξε μου ... :D

Link to comment
Share on other sites

Στο run του BOOOOM (:P) έχει αναφερθεί πολύς κόσμος, απλά δεν πήρε έκταση το θέμα επειδή είναι μέλος της καταξιωμένης Team Japan και η συγκεκριμένη ομάδα έχει πεντακάθαρο ποινικό μητρώο :) Παρατήρησε κανείς ότι το report του crio το αγνόησαν και το score είναι πλέον checked by moderator; ;) Ακριβώς γιατί τους εμπιστεύονται :)

Το πιο λογικό είναι να κατέβασε τα ρολόγια για να τραβήξει το screenshot. Δεν νομίζω ότι έχει κάνει την οποιαδήποτε παρατυπία, αφού έχουν αποδείξει ότι στα 2D αξίζουν πολλάκις στο παρελθόν :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now