giannis97

Σοβαρα προβλημα με windows 8

Recommended Posts

Γεια σας, εχω τα windows 8 64bit. Καθως κανω καποια εγκατασταση σε μερικα προγραμματα οπως directx patch κλπ η εγκατασταση ειναι επιτυχης, οταν ομως ανοιγω τον υπολογιστη δεν εχει εγκατασταθει.. επισης την εχω πατησει και με το microsoft visual c++ εαν το λεω σωστα.. δηλαδη τωρα εαν κλεισω και ξανα ανοιξω τον υπολογιστη θα πρεπει να τα ξανα κανω install.. ενω τα εχω κανει πριν την επανακκινηση.. αυτο το παθαινω και με drivers.. επισης εκανα εχθες εγκατασταση τους drivers της gpu και τωρα πρεπει να τους ξανα κανω διοτι εχει γινει κατι και υποτιθεται πως δεν εκανα την εγκατασταση...

το συστημα μου ειναι

fx6300 3.5ghz

4gb ram

hd radeon 4800 series..

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι γίνεται αυτό που λές..

τοτε τι φταιει; δηλαδη κοιτα για να καταλαβεις, πριν λιγη ωρα εγκαταστησα μεσω της microsoft καποια microsoft visual c++ packs, τωρα εαν κανω ρεσταρτ και δοκιμασω να τα ξανα κανω εγκατασταση ειναι να σαν να μην εγινε ΠΟΤΕ install... τι φταει :/ νομιζω το deep freeze ειναι προγραμμα σωστα; δεν το εχω εγκαταστησει!

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει τύχει με κάρτα μνήμης.

Δοκίμασε να σβήσεις ενα αρχείο/φάκελο και πες μου αν είναι στη θέση του μετα το restart.

Καλημερα, υπαρχει κανονικα μετα το restart

Link to comment
Share on other sites

Έχει κολλήσει ο σκληρός σε read only mode.

Στην κάρτα μνήμης η μόνη λύση ήταν αντικατάσταση στην εγγύηση.

Της έκανα format και διαγραφή partition και μετά το restart όλα ήταν στη θέση τους.

Άκομα και image με το acronis της πέρασα!!!

Πας για format/αντικατάσταση δίσκου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now