gdp77

Boηθήστε όσοι έχετε εκτυπωτή ή φωτογραφική canon

Recommended Posts

Παιδιά, sos!!!

Για το ΣΚ διαμένω μακριά από το σπίτι μου και επειδή πρέπει να γίνει μια συγκεκριμένη δουλειά που αφορά εκτύπωση φωτογραφιών, πήρα μαζί μου και τον εκτυπωτή μου. Εγκατέστησα τους οδηγούς στον τοπικό υπολογιστή. Τα αρχεία μου όμως είναι φτιαγμένα στο canon photorecord, ένα πρόγραμμα που έρχεται bundled με τον εκτυπωτή και αφορά στην εκτύπωση album, καρτών κτλ.

Το πρόβλημα είναι ότι μέχρι πολύ πρόσφατα η canon σου έδινε τη δυνατότητα να το κατεβάσεις από το site της, ενώ τώρα για κάποιο λόγο εξαφανίστηκε.

Ο αδερφός μου δεν είναι σπίτι για να μου το ανεβάσει σε rapidshare και πρέπει οπωσδήποτε να γίνει η δουλειά μου απόψε.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, όποιος έχει εκτυπωτή canon ή φωτογραφική, ας μου ανεβάσει το canon photorecord v2 (το φάκελο εγκατάστασης) στο rapidshare και ας ποστάρει link. 38-39ΜΒ είναι δε θα πάρει πολύ ώρα. Σας ευχαριστώ!

Υ.Γ. Δε ζητάω κάτι παράνομο. Το πρόγραμμα είναι free και έρχεται bundled με canon hardware.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη βοήθεια, αλλά δεν είμαι "χτεσινός" :)

Όλα τα Links που υπάρχουν στο διαδίκτυο οδηγούν στο canon.hk, απ' όπου κατεβάζεις το αρχείο μεν, είναι corrupted δε... Μόνο αν κάποιος το έχει και μου το ανεβάσει, σώζομαι...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά. ευχαριστώ και πάλι... Τελικά έκανα και πάλι απόπειρα να το κατεβάσω και αυτή τη φορά δούλεψε...

Περίεργο, τα προηγούμενα 2 downloads ήταν corrupted...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now