fotme

corrupted disk wpe help

Recommended Posts

Παιδια θελω την βοηθεια σας,

ειχα κολλησει με ενα ονλινε παιχνιδι, το robokill, που ητανε demo και ηθελα να το σπασω τσιπικα :) se full version μεσω wpe pro. To εκανα mount στο browser κλπ κλπ, εκλεισα τον υπολογιστη και πηγα για υπνο....

Οταν τον αναψα την επομενη, εβλεπα ενα load της ταξης του 20% χωρις ομως να φαινεται κατι στον task manager. Μετα απο λιγο κανει restart και για να μην τα πολυλογω μου πεταει corrupted system/config ζηταει repair αλλα οτι και να κανω μου κανει restart. Παω για safe mode..restart, παω για βοοτ from win cd restart.. το συστημα ανταποκρινεται μονο οταν ο δισκος γινεται disabled.

Εχεται καποια λυση μιας και το format θελω να το αποφυγω γιατι εχω σημαντικα αρχεια.

Link to comment
Share on other sites

φαντάζομαι αυτά έκανες http://www.elitepvpers.de/forum/other-games/184253-robokill-full-version-free-using-wpe-pro.html

στον ie??

άλλο Tool για να δεις τα processes? procmon κλπ? Winsock repair? χτυπάει κάποιο dll στον event viewer? να το κάνεις replace από άλλο pc... κ αν δε προλαβαίνεις λόγω reset βάλε τον δίσκο εξωτερικό...

Link to comment
Share on other sites

Vouda ναι αυτο σε firefox :)

Στα windows δεν μπορω καν να μπω, μου βγαζει το corrupted error, config/system

Ως εξωτερικο φανταζομαι οτι λες να παρω τα αρχεια που θελω δουλεοντας τον ως δευτερεοντα..

To replace σε αλλο υπολογιστη πως το εννοεις? Toν εχω σε ενα αλλο (ι865) και μου βγαζει το iδιο μυνημα, εχει χαλασει η εγκατασταση....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now