hwbot

HwBox Hellas O/C Team: 3DMark 06 Scores

Recommended Posts

Κανε και εναν ελεγχο kai στο topik του vantage αν θελεις να μπω αυριο να τα βαλω και στον org...:)

Thanks...:)

Ωραιος!!!:)

Θα παρεις 3.7 ποντους για το 06 και 8.7 για το Vantage, καλη αρχη man.

Προσεξε εκει που θα το ανεβαζεις στο "videocard" πρεπει να βαλεις 2Χ SLI/CF μιας και η καρτα σου ειναι διπυρηνη.

Εdit: Eδω εχω κανει λαθος οποτε θα πρεπει να βαλεις 1Χ SLI/CF.Aν σε βαλει στις μονοπυρηνες το διορθωνεις μετα.

Eπισης κατω-κατω προσεχε να ΜΗΝ τσεκαρεις το κουτακι που λεει "Do NOT participate in hwbot rankings".

stealth

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα λιγο τα rankings

H 5970 ειναι στα 2Χcores μαζι με τις 2Χ5870...

HWBOT 3Dmark 2006 (2x GPU) hall of fame

Ενω οι 2Χ5970 ειναι στα 4Χcores μαζι με τις 4Χ5870.

HWBOT 3Dmark 2006 (4x GPU) hall of fame

Αν δεν τις ξεχωριζει μονο του το bot και βαλει 1Χ5970 θα παει στις μονοπυρηνες και θα ειναι σε λαθος κατηγορια.

Αν εχω λαθος ας με διορθωσει καποιος να μην ανεβασει το παιδι τα σκορ σε λαθος κατηγορια.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα ειχα περασει στην αρχη σαν 2χ και 5970 και με εβαλε στην κατηγορια του quad sli.Τα ξαναπερασα με 1χ5970 και ολα οκ αν και εχω 2 score σε καθε κατηγορια πλεον...:)

Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια...:)

Link to comment
Share on other sites

Σβησε το σκορ που ειναι στην 4X SLI/CF κατηγορια.Πηγαινε στο σκορ σου και πατα το tab "more", εκει θα δεις κατι εικονιδια, πατα αυτο που ειναι σαν καδος και σβηστο.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Evga 780i Ftw intel Core 2 Quad q9550 E0 Stepinn 3.66ghz Corsair dominator 4go ram Pny Gtx 295 Performance edition

3DMark Score

P20722

CPU Score

39698

Graphics Score

17874

Πιστευω ειναι αρκετα καλο τοο CPU score και γενικα ολο το Scoring της

εφαρμογης

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now