Recommended Posts

Bill, συμφωνώ και δεν νομίζω ότι το "καθάρισμα" θα σβήσει οτιδήποτε από ότι έχει ήδη ειπωθεί. Αλλά καλύτερα να μην δώσουμε τροφή σε κάποιους που περιμένουν στη γωνία.

Ειδικά τα περί ανταλλαγής υλικού... Αυτοί θα βγάλουν συμπέρασμα πως ο hipro βγάζει καμιά 50αριά σκορ και τα μοιράζει δεξιά και αριστερά. Θα εκθέσει άδικα και τον ίδιο τον Γιώργο.

Μην ξεχνάς πως το λινκ με τον διαγωνισμό του ΒΟΧ ήδη κυκλοφορεί στο XS.

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρθηκαν μερικά πόστ. Κάποια έχουν χρήσιμς πληροφορίες αλλά δεν γινόταν αλλιώς.

Κίμωνα επειδή σε έχω δεί πώς είσαι απο τους πιο λογικούς ανθρώπους στα φόρουμ τριγύρω και εδώ θα σου πώ την σκέψη μου.

Δεν με ενδιαφέρει τι θα πούνε άμα το δούνε. Όλοι το κάνουν και κανένας δεν μιλάει.

Χέστηκα τι θα κάνουν στο bot και στο κάθε bot . Λές και αυτοί δεν έχουν δανέισει ούτε δανειστεί ποτέ τίποτα για να benchάρουν. Δηλαδή τι διαφορά υπάρχει σε κάποιον που δανείζεται κάτι και σε κάποιον που αγοράζει το part κάποιου για να τρέξει ?

Τα χρήμματα? FAIL ! Ε τότε να χωρίσουνε κατηγορία σε αυτούς που έχουν χρήμματα και αυτού που δεν έχουν ή σε αυτούς που τους σπονσοράρουν οι εταιρίες και αυτούς που ΔΕΝ.

Τσπ, ξεφύγαμε , αλλά ήθελα να σου πώ πως δεν με νοιάζει τι λένε οι έξω.

Πρώτα εμείς και μεταξύ μας, και όταν τα βρούμε, τα βρίσκουμε και με τους υπολοίπους :T:

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη, η ΗΟΤ έχει 320 μέλη, αν θεωρείς εύκολη διαδικασία να σμίξουν 320 διαφορετικές προσωπικότητες τότε πιθανότατα αυτός που θα το καταφέρει θα μπορεί να περπατάει πάνω στο νερό, θα θεραπεύει λεπρούς και άλλα σχετικά.

Ο Γιώργος (gpr) είναι φίλος μου και μάλιστα ΠΟΛΥ καλός, το ξέρεις πως έχω ξεκινήσει να 10 φορές να γράψω την άποψη μου για όλα αυτά που διάβασα αυτές τις μέρες αλλά και τις 10 δεν πάτησα το κουμπί "καταχώρηση απάντησης" γιατί φοβήθηκα πως είτε θα πουν πως αβαντάρω τον gpr (λες και ποιος είμαι), είτε θα πουν πως με έβαλε ο ίδιος να πω αυτά που θέλω;;;

Δεν έχω δώσει δικαιώματα και ούτε θέλω να ξεκινήσω τώρα. Ο ανταγωνισμός που υπάρχει είναι τεράστιος και ο καθένας τον μαζεύει μέσα του σαν ελλατήριο. Ε λοιπόν, το πρώτο "boing" έσκασε. Από την ομάδα χάθηκαν 800+ πόντοι του tsan και το κυριότερο ξενέρωσε.

Ο Στέλιος, τον οποίο τον έχω γνωρίσει και εκτιμώ ιδιαίτερα, είδε 10άδες ωρών και ατελείωτης προσπάθειας να πηγαίνουν στράφι.

Ο φίλος μου ο gpr, έγινε αποδιοπομπαίος τράγος καθώς πέρασε μια εντελώς άδικη εντύπωση πως είναι απλά ο Robin παρέα του Batman (Hipro).

Εγώ προσωπικά ήμουν παρέα με τον gpr και τον είδα να βγάζει αυτό το σκορ, με έναν επεξεργαστή που έπαιζε μεταξύ -120 και -125 βαθμών, μια κάρτα σε άζωτο και μια σε άερα, κατάφερε και έβγαλε τότε όμως το 6ο καλύτερο σκορ στον κόσμο (αν δεν κάνω λάθος).

Και ένα κάρο "πληγές" ακόμα...

Αυτή την ξεφτίλα μας προσωπικά δεν μου αρέσει να την δει άλλος, Τα εν οίκω μη εν δήμω...

Τέλος πάντων, όλοι θεωρούμε τον hipro κορυφαίο. Αν λοιπόν ο hipro επέλεξε τον gpr να είναι δίπλα του στην Τσεχία γιατί τον εμπιστεύεται, εμένα μου φτάνει και μου περισσεύει.

Link to comment
Share on other sites

Αν λοιπόν ο hipro επέλεξε τον gpr να είναι δίπλα του στην Τσεχία γιατί τον εμπιστεύεται, εμένα μου φτάνει και μου περισσεύει.

Εδω Κιμωνα εισαι λαθος...

open διαγωνισμος ειναι....δεν επιλεγει κανεις και τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είμαι και λάθος Γιώργο. Αλλά οι open διαγωνισμοί δεν γίνονται έτσι. Δεν το παίζω μετά Χριστόν προφήτης, δεν περίμενα τέτοιες καταστάσεις όμως.

Εσύ το είχες πει και το είχες προβλέψει, έπρεπε δημόσια να προτείνεις κάτι, όπως το ίδιο έπρεπε να κάνει και ο άλλος Γιώργος (tsan).

Φτάσαμε σε σημείο που ο διοργανωτής θα ρωτάει τους διαγωνιζόμενους γαι το πως θα γίνει ο διαγωνισμός προκειμένου να μην τσακωθούν.

Με το που ξεκίνησαν να ανεβαίνουν μεγάλα σκορ ξεκίνησαν και οι ψίθυροι.

Link to comment
Share on other sites

Σχωρα με αλλα ασχετως του τι ειχα πει τοτε δεν θα επρεπε να ειχα προτεινει τιποτα....

ειμαστε ολοι μεγαλοι ανθρωποι με οικογενειες,παιδια κλπ κλπ....

και παλι πνιγηκαμε σε μια κουταλια νερο...

Link to comment
Share on other sites

Κίμωνα, κι εγώ ήμουν δίπλα στον gpr όταν βγήκαν τα καλύτερά μας σκορ στην Ολλανδία, τα οποία ήταν αρκετά καλύτερα από αυτά που παρουσιάσαμε στον τελικό. Ο Γιώργος ξέρει να benchάρει και αυτό αμφιβολία δε χωράει. Απλά ο Στέλιος με τον Άρη αισθάνονται αδικημένοι, επειδή πιστεύουν ότι τα σκορ του Γιώργου για το διαγωνισμό, τα έκανε εξαιτίας της μεγάλης βοήθειας που έλαβε από το hipro (σα να λέμε ότι ο hipro τα έκανε για αυτόν).

Εγώ καταρχάς δεν μπορώ να ξέρω αν κάτι τέτοιο συνέβη ή όχι, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, αλλά δε θέλω να πιστέψω ότι όντως κάτι τέτοιο έγινε από την πλευρά του hipro ή του gpr, γιατί σε καμία περίπτωση δε μου έδωσαν την εντύπωση αυτή σαν άτομα.

Όπως και να χει, ο καφές το Σάββατο πάντως να γίνει - θα είναι καλό να μαζευτούμε όλοι και να τα πούμε αυτά από κοντά ώστε να βρεθεί κάποια άκρη. Μην πάμε πάλι σε διχόνοιες, ούτε να διαλυθεί μια ομάδα που πίσω της υπάρχουν πόσα νέα παιδιά, που λαχταράνε κι αυτά να βοηθήσουν, ώστε να παραμείνει ψηλά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν επέλεξα κανέναν..... Βοήθησα μόνο όσο ήξερα όποιος μου το ζήτησε...

Να πω κι εδώ αλλά θα το πω και το Σαββάτο στου Τάσου, ότι μεγαλύτερος ανακατώστρας απ'τον Stelara ΔΕΝ υπάρχει......ΤΕΛΟΣ.....

Αυτός κατ'εμέ τα ξεκίνησε όλα αυτά παίρνοντας 30 τηλέφωνα ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ τον καθένα, λέγοντάς του το μακρύ του και το κοντό του.....ΑΥΤΟ είναι κατινιά.....

Είδε κανείς ή άκουσε τον gpr π.χ. να ξεσκίζεται στα τηλέφωνα?.....Είδε κανείς τον Αριστείδη?.......ΓΙΑΤΙ?........

Γιατί απλά αυτοί κοιτάζουν την πάρτη τους και ΔΕΝ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ όποτε μπορούν, δηλαδή ΠΑΝΤΑ στη θέση του Στέλιου......

ΝΑΙ για μένα ο Στέλιος με τα απανωτά τηλέφωνα και τα κουτσομπολιά του, έκανε ότι έκανε και ΜΠΕΡΔΕΨΕ και καταστάσεις.......

Άλλο να είσαι φίλος με κάποιον και άλλο να κοιτάς να κουτσομπολέψεις αυτά που άκουσες στο προηγούμενο τηλέφωνο με το επόμενό σου κ.ο.κ.....

Πείτε μου ΕΣΕΙΣ αν δε σας πήρε ΕΣΤΩ ΜΙΑ φορά ο Στέλιος και ΔΕΝ κουτσομπόλεψε........ΜΙΑ φορά........ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.... αντί να κοιτάει την πάρτη του......ΠΕΙΤΕ μου ....

ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ.....ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ.....

.

EDIT: Να πω και κάτι που ξέχασα να πω στον tsan........ Γιώργο φεύγωντας απ΄την ομάδα HOT, δεν κάνεις κακό στη HOT......Κάνεις κακό σε ΕΣΕΝΑ τον ίδιο που είσαι Έλληνας......Σκέψου το...... ;)

MH σε νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι......ΜΗΝ ασχολείσαι.......Κοίτα την πάρτη σου αν θες, ΑΛΛΑ πάνω απ'όλα να είσαι ΕΛΛΗΝΑΣ...... ;)

.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Να πω και κάτι που ξέχασα να πω στον tsan........ Γιώργο φεύγωντας απ΄την ομάδα HOT, δεν κάνεις κακό στη HOT......Κάνεις κακό σε ΕΣΕΝΑ τον ίδιο που είσαι Έλληνας......Σκέψου το...... ;)

MH σε νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι......ΜΗΝ ασχολείσαι.......Κοίτα την πάρτη σου αν θες, ΑΛΛΑ πάνω απ'όλα να είσαι ΕΛΛΗΝΑΣ...... ;)

Δλδ και ο mickeymouse ειναι ελληνας?

Ελεος με τη ελλας ελληνων overclocker... Απο τη στιγμη που στο bot εχει και rankings ανα χωρα η hot επρεπε να διαλυθει.. δεν το εχω ποσταρει τοσο καιρο επειδη δεν μπεντσαρω και δεν θελω να ξεκινησω μια τετοια συζητηση, γτ δε με αφορα..

τεσπα... καλο ειναι να πει ο τασος τι ωρα θα μαζευτουμε και που, και τα λεμε/λετε απο κοντα..

Link to comment
Share on other sites

ε βεβαια τωρα που εφυγε ο Τsan απο το team ειναι λιγοτερο ελληνας...

Αναρωτιεμαι εαν ο TSAN ειχε 25 ποντους θα του εδινε κανεις σημασια?

σορυ που πεταγομαι αλλα δεν αντεξα να μην το πω

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Να πω και κάτι που ξέχασα να πω στον tsan........ Γιώργο φεύγωντας απ΄την ομάδα HOT, δεν κάνεις κακό στη HOT......Κάνεις κακό σε ΕΣΕΝΑ τον ίδιο που είσαι Έλληνας......Σκέψου το...... ;)

MH σε νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι......ΜΗΝ ασχολείσαι.......Κοίτα την πάρτη σου αν θες, ΑΛΛΑ πάνω απ'όλα να είσαι ΕΛΛΗΝΑΣ...... ;)

.

Ρε Γιώργο υπερβάλεις τώρα. Το να φέυγει κάποιος απο κάποια ομάδα overclocking γιατι να κάνει κακό στο ότι είναι Έλληνας και να κάνει κακό στον ΕΑΥΤΟ του?

Απλά η ομάδα ονομάστηκε H.O.T. γιατί είμαστε όλοι απο την Ελλάδα.

Ο Τσάν ένιωσε έτσι και καλά έκανε και έφυγε. Μπορεί να έχει άλλα ενδιαφέροντα που τον κάνουν να χαίρεται περισσότερο και να θέλει να αφιερωθεί εκέι.

Ο καθένας ξέρει καλύτερα και κρίνει καλύτερα για το τι έιναι καλύτερο για τον εαυτό του.

:$..

Link to comment
Share on other sites

ε βεβαια τωρα που εφυγε ο Τsan απο το team ειναι λιγοτερο ελληνας...

Αναρωτιεμαι εαν το TSAN ειχε 25 ποντους θα του εδινε κανεις σημασια?

σορυ που πεταγομαι αλλα δεν αντεξα να μην το πω

Δεν είπα ότι είναι λιγότερο Έλληνας....... :D

ΝΑΙ και το παλικάρι με τους 2 πόντους θα είχε τη σημασία του.... :)

Link to comment
Share on other sites

Δλδ και ο mickeymouse ειναι ελληνας?

Ελεος με τη ελλας ελληνων overclocker... Απο τη στιγμη που στο bot εχει και rankings ανα χωρα η hot επρεπε να διαλυθει.. δεν το εχω ποσταρει τοσο καιρο επειδη δεν μπεντσαρω και δεν θελω να ξεκινησω μια τετοια συζητηση, γτ δε με αφορα..

τεσπα... καλο ειναι να πει ο τασος τι ωρα θα μαζευτουμε και που, και τα λεμε/λετε απο κοντα..

O mickeymouse είναι για τους δικούς του λόγους στη HOT....... ;)

Ρε Γιώργο υπερβάλεις τώρα. Το να φέυγει κάποιος απο κάποια ομάδα overclocking γιατι να κάνει κακό στο ότι είναι Έλληνας και να κάνει κακό στον ΕΑΥΤΟ του?

Απλά η ομάδα ονομάστηκε H.O.T. γιατί είμαστε όλοι απο την Ελλάδα.

Ο Τσάν ένιωσε έτσι και καλά έκανε και έφυγε. Μπορεί να έχει άλλα ενδιαφέροντα που τον κάνουν να χαίρεται περισσότερο και να θέλει να αφιερωθεί εκέι.

Ο καθένας ξέρει καλύτερα και κρίνει καλύτερα για το τι έιναι καλύτερο για τον εαυτό του.

:$..

Βρε αν αισθάνεται έτσι, τότε καλά έκανε κι έφυγε.......Αλλά εγώ πραγματικά ΔΕΝ καταλαβαίνω το λόγο...... :(

Επειδή έγινε εδώ λίγο ψιλομπάχαλο?....

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι είναι λιγότερο Έλληνας....... :D

ΝΑΙ και το παλικάρι με τους 2 πόντους θα είχε τη σημασία του.... :)

δεν με πειθεις λυπαμαι...

Στελιο μην μασας. Μην παρετησεις το χομπι σου για αυτον τον λογο. Κλοκαρε για την ευχαριστηση σου.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτός λυπάται φαντάζομαι που δεν σε πέιθει.

Και ο Στέλιος είναι αρκετά μεγάλος για να ξέρει τι του αρέσει και τι όχι και το τι πρέπει να σταματήσει και το τί όχι.

Μιλάτε φιλικά και όχι όπως εγώ παραπάνω γιατί θα κλίσει το θέμα. :T:

Link to comment
Share on other sites

δεν με πειθεις λυπαμαι...

Στελιο μην μασας. Μην παρετησεις το χομπι σου για αυτον τον λογο. Κλοκαρε για την ευχαριστηση σου.

Και τι να κάνω αν δε μπορώ να σε πείσω!....Δική σου γνώμη είναι αυτή...... :)

Εγώ π.χ. γιατί να ενδιαφέρωμαι για τη ΗΟΤ?.....ΤΙ μου έχει προσφέρει μέχρι τώρα?.....Έχω πάρει τίποτα απ'αυτήν?.....ΌΧΙ....

.....και μόνος μου που λέει ο λόγος να είμαι, δε έχω πρόβλημα.....

Το πρόβλημα έρχεται στο ότι αγαπάω αυτό που κάνω και θέλω απλά να βλέπω τους Έλληνες O/C-ερς ενωμένους.....

Μετά από ΤΟΟΟΟΟΣΑ που έχουν συμβεί μέχρι σήμερα στη ΗΟΤ, δε θα μπορούσα να την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια?.....

Γιατί δεν έφυγα που στο κάτω κάτω ΔΕΝ έχω να χάσω και τίποτα?....Για σκέψου το λίγο...... :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά θεωρώ πώς καλά κάναμε και τα είπαμε ανοιχτά αυτά εδώ πέρα γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να ειπωθούν πουθενά αλλού ούτε face 2 face.

Ξεκαθάρισε κάπως το τοπίο και πιστεύω δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε άλλο εδώ πέρα γιατί βλέπω να ξεφεύγει η κατάσταση σιγά σιγά.

Κρίμα για τον tsano, χάσαμε ένα πολύ σημαντικό μέλος της ομάδας μας,ελπίζω τουλάχιστο να μην σταματήσει να μπεντσάρει και ΝΑΙ πονάνε και οι 800πόντοι που έφυγαν,αλλά ποιον ΔΕΝ θα τον πόναγε?.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτός λυπάται φαντάζομαι που δεν σε πέιθει.

Και ο Στέλιος είναι αρκετά μεγάλος για να ξέρει τι του αρέσει και τι όχι και το τι πρέπει να σταματήσει και το τί όχι.

Μιλάτε φιλικά και όχι όπως εγώ παραπάνω γιατί θα κλίσει το θέμα.

μα φιλικα μιλαμε ειδες κανεναν να ξεφευγει? εγω παντως οχι...

Ο Γιωργος αποδειχτηκε προφητης απο οτι καταλαβα...

Κατι Last HOT τι σημαινε πριν απο 2 χρονια?

το λεω γιατι καποιος ειπε το εξης:

Απλά η ομάδα ονομάστηκε H.O.T. γιατί είμαστε όλοι απο την Ελλάδα.

ΥΓ. καλη επιτυχια σε οποιον και να παει στην Τσεχια και ελπιζουμε στην πρωτια φετος!

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιώργος το είχε πει εδώ και καιρό πως θα σταματήσει να μπεντσάρει. Όταν μιλήσαμε μου είχε πει πως θα κρατήσει μόνο την μπουκάλα και το κάνιστρο... Οπότε, υπάρχει φως....

Το συγκεκριμένο χόμπι είναι αρρώστια και μάλιστα ανίατη. Μακάρι να μπεντσάρει ξανά για την κ@βλ@ του μόνο και για κανέναν άλλο λόγο. Και είμαι σίγουρος πως θα το κάνει είτε για την ΗΟΤ, είτε για την FUCK FUCK TSAN Corporations... :D

Link to comment
Share on other sites

μα φιλικα μιλαμε ειδες κανεναν να ξεφευγει? εγω παντως οχι...

Ο Γιωργος αποδειχτηκε προφητης απο οτι καταλαβα...

Κατι Last HOT τι σημαινε πριν απο 2 χρονια?

το λεω γιατι καποιος ειπε το εξης:

ΥΓ. καλη επιτυχια σε οποιον και να παει στην Τσεχια και ελπιζουμε στην πρωτια φετος!

Ναι είδα μια ελαφρια άισθηση ειρωνίας και ακόμα βλέπω και σε παρακαλώ να κοπέι εδώ.

Το HOT πάντα σήμαινε και θα σημαίνει Hellas Overclocking Team, έχεις ακούσε κάτι διαφορετικό?

Εσύ δεν μας είπες, πώς θα την πέις την ομάδα που ετοιμάζεις?

Επίσης, μια μικρή αναζήτηση έκανα και βρήκα 10 ελληνικές ομάδες στο BOT.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είδα μια ελαφρια άισθηση ειρωνίας και ακόμα βλέπω και σε παρακαλώ να κοπέι εδώ.

Το HOT πάντα σήμαινε και θα σημαίνει Hellas Overclocking Team, έχεις ακούσε κάτι διαφορετικό?

Εσύ δεν μας είπες, πώς θα την πέις την ομάδα που ετοιμάζεις?

Επίσης, μια μικρή αναζήτηση έκανα και βρήκα 10 ελληνικές ομάδες στο BOT.

λολ

ελληνικη ομαδα που ετοιμαζω? τι ειναι αυτο καινουριο παλι? γελασα πολυ με το αστειο σου βασιλη :)

spiderdimGR... δες σε ποια ομαδα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Λές να βρώ τα αστεία μου γραμμένα σε τίποτα msn logs γραμμένα απο εσένα πρός κάποιον άλλον? ? ? Λές ?

Δήμητρη, πήγαινε πουθενά αλλού να δημιουργήσεις φασαρίες.

Όχι εδώ όμως .-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now