George_o/c

Holy Sh*t ! Γιατί όχι στην παραγωγή όμως ? :-(

Recommended Posts

Τώρα μιλάω με ένα φιλαράκι από τα ξένα ... Για ρίξτε μια ματιά σε αυτές τις photo :P

Stock clocks = 2.4GHz, VID 1.25V, 3.8GHz on air easy χωρίς να αυξηθεί το Vcore :eek: Το multi είναι un-locked (ES κομμάτι) και δυστυχώς δεν πρόκειται να βγει ποτέ στην παραγωγή :( Απλά για τους AMD enthusiasts, ένα γλυκάκι :D Δεν πρόκειται για fake CPU, corrupted/faked validation, moded CPU string κ.τ.λ :) Το μαύρο στο ID και το όνομα τα έβαλα εγώ, για ευνόητους λόγους ;)

66462643.jpg

amdubercoolcpu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο εγώ του είπα του Stephan να μου στείλει τον έναν (έχει 2) αλλά δεν θέλει λέει :D

Μην περιμένεις για καλά batches Γιώργο, πάρε εκεί ένα να παίξουμε και βλέπουμε πως θα πηγαίνει ... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο εγώ του είπα του Stephan να μου στείλει τον έναν (έχει 2) αλλά δεν θέλει λέει :D

Μην περιμένεις για καλά batches Γιώργο, πάρε εκεί ένα να παίξουμε και βλέπουμε πως θα πηγαίνει ... :hehe:

Aααα, δε μας τα λέει καλά , δώσε μου το τηλέφωνό του να τον πάρω να τον παζαρέψω, τι θα πει δε τον δίνει? :(....

Ανακοίνωσαν και νέο ριμάδι με καλό Multi θα δω τι θα κάνω...

Link to comment
Share on other sites

Αφού ρα, μου είχε πει ο Stephan να μην δείξω τις info που έχω μαρκάρει τώρα, όταν μου έδωσε τα validations ... Άσχετα του ότι, από τότε που είχα τις photo και δεν έπρεπε να δείξω πολλά, μέχρι χθες που τις έδειξα είχε ήδη ανοιχτεί το θέμα στο PC Games Hardware ... :D Ε αφού βρήκε το validation, που γράφει PC Games Hardware δεν ήταν και δύσκολο να βρει το link ... :P

Τέσπα θα το θυμάμαι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now