esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Πάρα πολύ ωραία! Είχε όμως και αρκετή ταλαιπωρία γιατί μας συνέβησαν τα απίστευτα... Πρέπει να πάμε για έναν καφέ να σας τα πω όλα :D

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ωραία! Είχε όμως και αρκετή ταλαιπωρία γιατί μας συνέβησαν τα απίστευτα... Πρέπει να πάμε για έναν καφέ να σας τα πω όλα :D

Αληθεύει ότι τους είπες το ανέκδοτο με τους Ζουλού και προκλήθηκε διπλωματικό επεισόδιο;;;

Link to comment
Share on other sites

o Pepas εφαγε μπαν στο μποτ; Ελα να τα γαμησουμε ολα γιατι πολυ κουνιουνται τα μαλακιστηρια και σιγα σιγα μας κουτσουρευουν...

Ναι, ναι... Πάμε να τους δείρουμε!!!... :hehe:

Ρε συ, δικό τους είναι το μαγαζί, ότι θέλουν κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

o Pepas εφαγε μπαν στο μποτ; Ελα να τα γαμησουμε ολα γιατι πολυ κουνιουνται τα μαλακιστηρια και σιγα σιγα μας κουτσουρευουν...

Χαλάρωσε μήτσο. Τον έκοψαν απο το να ποστάρει για κανά δυό μέρες. Τα σκορ τα κατέβασε μόνος του όπως μ είπε.

Link to comment
Share on other sites

thanks!! Ο Γερμανος στελνει Ελλαδα? γιατι δν βγαζω ακρη και μπηκα στο Αγγλικο και την ειχε 90 λιρες εκει!! Ο.ο Οσο ειχε πριν 5 χρονια!! Στο Γερμανικο ειναι καλη η τιμη..

edit: Στελνει και ο Γερμανος αλλα θελει 20? μεταφορικα! :P

και από alphacool !!

εκει δεν μου εκοψε να κοιταξω :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

thanks!! Ο Γερμανος στελνει Ελλαδα? γιατι δν βγαζω ακρη και μπηκα στο Αγγλικο και την ειχε 90 λιρες εκει!! Ο.ο Οσο ειχε πριν 5 χρονια!! Στο Γερμανικο ειναι καλη η τιμη..

edit: Στελνει και ο Γερμανος αλλα θελει 20? μεταφορικα! :P

εκει δεν μου εκοψε να κοιταξω :hehe::hehe:

αν δεν βιαζεσαι περιμενε κανα μηνα να παραγγειλουμε μαζι αν θες,αν τελικα ψωνισεις απο κει..!μου δινεις μονο οσα παραπανω μου βαλει μεταφορικα για την οθονουλα!ετσι και αλλιως εγω θελω πολλαααα!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now