esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ξενέρα τελικά το beach party, μακράν το χειρότερο που έχω πάει... :( Jason ελπίζω να πέρασες καλύτερα στο δικό σας, γιατί εδώ κάτω τα έκαναν μαντάρα. Σε σημείο που φύγαμε κατά τις 02:30 και πήγαμε ARCANA show club :hehe:

Εδώ εμείς περάσαμε τέλεια :P

Είχε πολύ ωραία μουσική παρα πολύ κόσμο μέχρι πολύ αργά και η θάλασσα ήταν λάδι !!

Ζέστη, ζέστη, ζέστη....Α και ζέστη...:o

Γιώργο τελικά έχει ζεστη?

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη που χάνεσαι ρε αρχηγέ συνέχεια? Όλα μια χαρά. Μόλις ξεπροβόδισα και τον Σοφοκλή :hehe:

Ηρθε μεχρι εχει για 1,5 ωρα; αυτο θα πει ερωτας :P χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε :hehe: είχε πάει Ορχομενό που είναι 8 λεπτά (3 για τον Γορίλλα) από Λιβαδειά και επειδή είμαι κι εγώ Λιβαδειά βρεθήκαμε το πρωί για καφεδάκι.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε :hehe: είχε πάει Ορχομενό που είναι 8 λεπτά (3 για τον Γορίλλα) από Λιβαδειά και επειδή είμαι κι εγώ Λιβαδειά βρεθήκαμε το πρωί για καφεδάκι.

Και χθες το βράδυ για μια διακίνηση :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καπουτ το HD2....

Αυριο αντιπροσωπεια...:(

Αγια παρασκευή ανεβαίνοντας την μεσογείων ένα στενό πριν τα multirama.. Με λίγα λόγια στην πλάτη των Goodys :)

XAXAXAXAXAXA

Να σε φωνάζω και εγώ άχρηστο τώρα? Γουστάρεις μανάριμ?

Edited by Jason
Link to comment
Share on other sites

Τι του έκανες ρε μλκ?!!! Πως?!! Από αυτές τις μλκιες με το O/cing που του είχες εγκαταστήσει? Αφού έχουμε τα pc για αυτές τις δουλειές...

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αποπειρα να βαλω Android....

Μαλλον η rom ειναι fail...

Moυ ανοιγει και κολλαει στην πρωτη ασπρη boot screen με το logo htc...Μακαρι να μην ανοιγε καθολου...δεν ξερω να δουμε τι θα μου πουν....

Πρεπει να το παω Πλαισιο απο εκει που το πηρα η θα με στειλουν κατευθειαν HTC?

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να το πας μόνος σου στην Ace-Hellas.

Πηγαίνοντας το στο Πλαίσιο το μόνο που καταφέρνεις είναι να καθυστερήσεις την διαδικασία μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει να μην υπάρχει τρόπος να το φλασάρεις πάλι στο μαμά. Ακόμα και το Iphone έχει το dfu-mode που μόλις αναγνωριστεί από itunes μπορείς να κάνεις restore. Για ψάξτο λίγο καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

pastel δίχως να είμαι απόλυτως ( μιας και δεν πολυασχολούμαι με το κινητό πέραν των βασικών τις πρώτες μέρες του σεταρίσματως ) νομίζω πως αν κρατήσεις πατημένα τα vol up & vol down και πατήσεις ταυτόχρονα το power ανοίγει σε "SPL mode" και μπορείς να flashάρεις ROM ( αν φταίει φυσικά η ROM για αυτό και δεν είναι άλλη βλάβη hardware )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now