esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μόλις μπήκα σπίτι.

2.5 μπουκάλια ουίσκι, 5 άτομα :hehe:

΄

Από τις 06:25 μέχρι τις 07:15 ψάχναμε για κάνα σουβλατζίδικο ανοιχτό, μέχρι που συνειδητοποιήσαμε ότι 2 χιλιόμετρα πριν είχαμε περάσει ένα. Ξαναγυρίσαμε πίσω, φάγαμε ποικιλίες και μόλις μπήκαμε σπίτι.

Άντε καλημέρα σας :D

Link to comment
Share on other sites

1) Καλημερα

2) Παλι εχω να διαβασω 1 μυριο μηνυματα

3) Ακομα νευρα εχω απο την Παρασκευη :hehe:

Me Proud

O σκοπος της ζωης μου ειναι να σπαω τα νευρα του Jason. Ακομα και οταν θα πει αυτο το "ΤΙ ΛΕΕΙ ΡΕ" με την ψιλη φωνουλα του, μολις του πειτε οτι τον δουλευω, εμενα με κανει να χαμογελαω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μ'αγαπας ομως?

Ειμαι δεσμευμενος με τον crusty, δεν μπορω

καλα εσυ μαλλον εχεις πιει πολυ...

Πλκ στην πλκ δοκιμασα νεο whiskey - γενικα πινω Macallan και Talisker, αλλα ηπια ενα ποτηρι Lagavulin (δεν το χα ακουσει ποτε ετσι).

Μιλαμε ειναι απεριγραπτο, ψαχνω να βρω καβα για να παρω μπουκαλι!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι δεσμευμενος με τον crusty, δεν μπορω

Πλκ στην πλκ δοκιμασα νεο whiskey - γενικα πινω Macallan και Talisker, αλλα ηπια ενα ποτηρι Lagavulin (δεν το χα ακουσει ποτε ετσι).

Μιλαμε ειναι απεριγραπτο, ψαχνω να βρω καβα για να παρω μπουκαλι!

Μπεκρή jc είναι τσιμπημένη η τιμή του όπως κ τα υπόλοιπα που ανέφερες! έχουμε κ στα flo στο μαρουσι όλα αυτά τα malt, και όντως τ συγκεκριμένο έχει κ πολύ ωραία μυρωδιά!(δεν το έχω δοκιμάσει γιατί δεν πίνω ουίσκι!)

Link to comment
Share on other sites

Ζωρζ δε συγκρινονται - οπως και στη vodka η Grey Goose ειναι αιωνες μπροστα απο τις αλλες, ετσι ειναι και αυτα τα Whiskey.

Θα σου δειξω απο κοντα :D

Μπεκρή jc είναι τσιμπημένη η τιμή του όπως κ τα υπόλοιπα που ανέφερες! έχουμε κ στα flo στο μαρουσι όλα αυτά τα malt, και όντως τ συγκεκριμένο έχει κ πολύ ωραία μυρωδιά!(δεν το έχω δοκιμάσει γιατί δεν πίνω ουίσκι!)

Ναι, ειναι ακριβο! Αλλα ειναι παρα παρα πολυ καλο, φοβερα καπνιστα αρωματα και αισθηση! Χαζεψα, περιμενα να πιω κατι "κοινο" και με εντυπωσιασε πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now