esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Δεν τα ξέρω εγώ αυτά τα περίεργα ουίσκια που μου τσαμπουνάτε :D

Αν είναι να πληρώσουμε πολλά για μπουκάλι, θα πάρουμε Chivas 18άρι ;)

Ακόμα κ αυτό είναι αισθητά πιο φθηνό από αυτά! αλλά είναι κ πολύ ανώτερο..τουλάχιστον σαν άρωμα..όλα τα special ποτά είναι καλύτερα από τα απλά;) ότι δίνεις παίρνεις κ στα ποτά..!

προς τους επίδοξους που ξέρουν πατινάζ, βαλανε παγοδρόμιο στην πλατεία αμαρουσίου κ η τούμπα πάει σύννεφο!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι δεσμευμενος με τον crusty, δεν μπορω

Πλκ στην πλκ δοκιμασα νεο whiskey - γενικα πινω Macallan και Talisker, αλλα ηπια ενα ποτηρι Lagavulin (δεν το χα ακουσει ποτε ετσι).

Μιλαμε ειναι απεριγραπτο, ψαχνω να βρω καβα για να παρω μπουκαλι!

Πες μου λίγο πόσο απίστευτο είναι αυτό το whiskey!!!! Κι εγώ την 1η φορά έμεινα μόλις το δοκίμασα!!! Και το Glenrothes είναι απίστευτο. Και τα 2 υπάρχουν στο Makro όποτε θες μου λες να πάμε μαζί γτ έχω κάρτα :D

Link to comment
Share on other sites

Πες μου λίγο πόσο απίστευτο είναι αυτό το whiskey!!!! Κι εγώ την 1η φορά έμεινα μόλις το δοκίμασα!!! Και το Glenrothes είναι απίστευτο. Και τα 2 υπάρχουν στο Makro όποτε θες μου λες να πάμε μαζί γτ έχω κάρτα :D

Άσε μας ρε Τσάγκο δεν ξέρεις να πίνεις νερό και ξέρεις και απο γέυσεις απο "Whwhwhwhwhwhiskey" !

Να σου πώ, μπορούμε να κάνουμε κράτηση να κάνουμε ρεβεγιόν στο κινέζικο σουβλατζίδικο? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

γεια.

βασιλη, ημασταν γλυφαδα και ο τασος σε εβριζε και σε επαιρνα τηλ για να βαλεις ταξη αλλα δεν απαντουσες. κριμα.

Κοιμόμουν ρε, κοιμήθηκα στις 6 εχθές και το έκανα 12ωρο !

Άντε να δώ τι έχει η κατάψυξη τώρα να ξεπαγώσω να μαγειρέψω !!!

Photoshop Contest

img1485pn4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now