esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Οταν εισαι στον επεξεργαστη κειμενου, κατω εχει να τικαρεις μια επιλογη να αποθηκευει το μηνυμα

στα απεσταλμενα....;)

Link to comment
Share on other sites

Οταν εισαι στον επεξεργαστη κειμενου, κατω εχει να τικαρεις μια επιλογη να αποθηκευει το μηνυμα

στα απεσταλμενα....;)

:lol :$.. :Q..

:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε Θεέ εσύ!!! Πανταχού και πάντα Παρών!!! Εσύ και ο Τσακ Νόρις!!!!

Ο Τσακ Νορις ειναι ο μονος που εχει τερματισει το pro με τιμονιερα...χαχαχαχα....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

υπαρχει πιο σπαστικο πραγμα αραγε απο το προσπαθεις να καθαρισεις μητρικη απο βαζελινη με την τσιμπλα στο ματι? :P

υπαρχει!να περνας χθες το βραδυ την τελευταια αναβαθμιση της ρομ,και να εχει bug στο σημα να μην το δεις,και να χασεις την εκδρομη στα ματαλα επειδη δεν εχεις τηλεφωνο..!:(

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει!να περνας χθες το βραδυ την τελευταια αναβαθμιση της ρομ,και να εχει bug στο σημα να μην το δεις,και να χασεις την εκδρομη στα ματαλα επειδη δεν εχεις τηλεφωνο..!:(

Σήμερα στις 07:45 που ήμουν στα Χανιά στο ΚΤΕΛ, ετοιμαζόταν μια παρέα 6 ατόμων (4 γυναίκες, 2 άντρες) ηλικίας ~60 να πάνε στα Μάταλα :D Έμαθα ότι γίνεται η μάζωξη των Χίπιδων πάλι και γίνεται της τρελής εκεί :D

Link to comment
Share on other sites

ειχε 3ημερο εκδηλωσεων!!δεν πηγα γιατι εκανα αλλα πραγματα στο ηρακλειο..!!ηθελα να παω ομως στην πιο ξεγνοιαστη παρεα..!χθες πηγαν κατι φιλοι μου...!απλα μετα το 3ημερο εκδηλωσεων πρεπει να μαστουρωσε και η νοτια ιταλια..!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μην λέτε τέτοια και παρεξηγηθώ χωρίς λόγο!!! Μας διαβάζουν και άτομα που δεν μας έχουν δει ποτέ από κοντά! :hehe: ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΕΓΩ!! ΑΛΗΘΕΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Το ήξερα ότι θα το δεις Σάκη :P Πλάκα έκανα Πάνο! Ο Σάκης είναι και μαμώ τα παιδιά και ξέρει ότι τον πειράζω και το κάνω με καλή πρόθεση :)

Και τον Nord περίμενα πως και πως :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now