esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Πεππα αν εσυ τρως καθε φορα που τρως σουβλακια 5 πιτογυρα πραγματικα εγω αυτοκτονω επι τοπου, δεν γινεται ειναι φυσης αδυνατο.

Ειλικρινα δεν γινεται, ειναι ρε παιδι μου σαν να τρως και να εισαι σε παραλληλο συμπαν αλλαζοντας χωροχρονο.

Δεν μιλαω να εχεις φαει μια φορα εγω λεω να τρως 4-5 καθε φορα.

Νομπελιστα Πεππα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

κοιμαμαι στο κρεβατι.

χωρις να καταλαβω τι και πως, σηκώνομαι και πηγαινω και ξαπλωνω στο διπλα δωματιο στον καναπε.

για να διανυσω αυτην την αποσταση επρεπε να περασω το βουνο με τα πραγματα που εχω στο πατωμα του δωματιου και την κουτα απο τα ηχεια που ειναι στο χολ και πρακτικα μου φραζει τον δρομο να παω στον καναπε αν δεν την κουνησω.

ξυπνησα τωρα χωρις να θυμαμαι καν πως το εκανα αυτο και χωρις να εχει κουνηθει τιποτα απο ολα αυτα τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το max που έχω φάει είναι 3 και μετά έσκασα. Την κοψιά δόξα το Θεό την έχω, αλλά σόρρυ ρε παίδες μετά από 3 πιτόγυρα θέλω μπουκαλάκι coca cola επειγόντως και μάλιστα ιδρώνω κιόλας :hehe:

Ναι, αλλά το ενα σουβλάκι στην ΚΡΗΤΗ , είναι σαν να τρως δυο εδώ...:loveliness:..

οπότε τρως 6 στην καθισιά σου... ;P..

:harhar:

Link to comment
Share on other sites

κοιμαμαι στο κρεβατι.

χωρις να καταλαβω τι και πως, σηκώνομαι και πηγαινω και ξαπλωνω στο διπλα δωματιο στον καναπε.

για να διανυσω αυτην την αποσταση επρεπε να περασω το βουνο με τα πραγματα που εχω στο πατωμα του δωματιου και την κουτα απο τα ηχεια που ειναι στο χολ και πρακτικα μου φραζει τον δρομο να παω στον καναπε αν δεν την κουνησω.

ξυπνησα τωρα χωρις να θυμαμαι καν πως το εκανα αυτο και χωρις να εχει κουνηθει τιποτα απο ολα αυτα τα πραγματα.

force..the ..use..darkside :P

Pastel -->Cockpit View: Twilight landing at LAX. [VIDEO]

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά το ενα σουβλάκι στην ΚΡΗΤΗ , είναι σαν να τρως δυο εδώ...:loveliness:..

οπότε τρως 6 στην καθισιά σου... ;P..

:harhar:

Όχι ρε είχαμε φάει σπίτι του Αριστείδη πιτόγυρα, θυμάσαι; Είχα φάει τρία και μερικές τηγανητές πατάτες έξτρα και έσκασα :D

Και τα τρία που είχα φάει ήταν από το Μαμ Μαμ στο Ρέθυμνο που είναι σχετικά μικρά ;) Εννοείται ότι αν φάω τα τέρατα που έχει το Ηράκλειο, στα 2 σκάω.

Link to comment
Share on other sites

Στο 2:00 εχει απιστευτη εικονα, πραγματικα θελω να το δω με τα ματια μου μεσα απο cockpit εστω και απο την πισω πλευρα.

Έχω μπει αρκετές φορές σε κόκπιτ.

Στη Mercedes :hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now