esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Από την Παρασκευή το πρωί παλεύω να τελειώσω και επιτέλους μου μένουν 4-5 ώρες δουλειά ακόμα. Είμαι ξύπνιος από χθες στις 11 το πρωί για να προλάβω :(

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

εψαχνα section με psu's και δεν βρηκα η δεν μου μιλαει!

ερωτησης συντομη και κοφτη: θελω τροφοδοτικο, χρυσο που να σηκωνει ανετα το συστημα της υπογραφης..! ειχα καταληξει στο αχ-850 απο εδω: Corsair CMPSU-850AXUK Professional Series Gold AX 850W Modular Power Supply (PSU) - Scan.co.uk

αλλα τωρα οι υπερχρονιστες αγγλιας βγαλαν αυτην την προσφορα: OCZ ZX Series 1250W '80 Plus Gold' Modular Power Supply [OCZ-ZX1250W-UN]

δεν με νοιαζει η χρηματικη διαφορα μοναχα η ποιοτητα..! αντιθετα με νοιαζει η εγγυηση ακομα και ας ειναι απο καταστημα εξωτερικου γιατι θα εχω απευθειας απο τον κατασκευαστη! μεταφορικα δεν υπαρχουν γιατι εχω γνωστο στην αγγλια..!

το να παρω πιο μικρο αχ κορσερ δεν με ενδιαφερει γιατι η χρηματικη διαφορα ειναι πολυ λιγη..! επισης καλοβλεπα τα αντεκ αλλα με 2χρονια εγγυηση δεν πανε πουθενα!αν εχετε καλη εναλλακτικη προταση την ακουω!

Link to comment
Share on other sites

@ πανος555

me haz it!

απο διαφορα reviews ειναι απο τα καλα τροφοδοτικο στα 1200watts.

ax1200/hcp1200/ocz1250 και μετα το χαος :P

μπορει να λεω και βλακειες και να μην είναι στην 3αδα αλλα παιζει στην 5αδα σιγουρα.

ειναι και τερας απο watts και ησυχο και modulari απλα δεν θα σε βολεψει γιατι εχει σκληρα καλωδια στις ακρες γιατι εχει πυκνωτες μεσα και ειναι καπως ακαμπτα :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now