esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Προς AN7 : Σαν 18χρονος Χανιώτης και πλέον φοιτητής στο Πανεπιστήμιο Κρήτης (Ρέθυμνο) στο Τμήμα Οικονομικής Επιστήμης έχω να σου πω τα εξής ... Στα Χανιά θα βρεις :

1) Καλά φαγάδικα, τσιπουράδικα, ροκ-μάγαζα, σκυλάδικα, και καλά club-άκια τώρα το Χειμώνα

2) Γκομενάκια

3) Πολλά γκομενάκια

4) Πάρα πολλά γκομενάκια :D

5) Ωραίες παραλίες (τώρα τί να τις κάνεις όμως ? :P)

6) Καλή τσικουδιά ... :D Μαζεύεστε 4 άτομα, κατεβάζετε από 12 - 13 τσικουδιές ο καθένας, και μετά τροχάδιν στη Ρωξάνη (η πιο καλή κρεπερί) για τρομερή φαγητο-κρεπάλη)

Προτεινόμενο ημερήσιο πρόγραμμα

Πρωί : Πας από το Γρηγόρη για freduccino ... Μετά στον Τσικάλογλου / 3Guys / Gran Prix για ψώνια

Μεσημέρι : Καφεδάκι στο Θέμα, σουβλάκι στο Κύπρος, 3 ώρες κάψιμο Dota στο Cosmos, έπειτα ακολουθεί απογευματινός ύπνος

Βράδυ: Κατεβαίνεις για φραπεδιά στο Ελληνικό, κατά τις 12 το βράδυ για σφηνάκια στο Κινηματογράφο (σκυλάδικο), δίπλα για μπύρα στην Έλλη (κλασικό φοιτητικό μαγαζάκι, πολλές γκόμενες που έχουν πιει όλο το Βόσπορο), clubbing στα Τέταρτα και στο Senso και στο τέλος της βραδιάς γλυκιά & αλμυρή κρέπα στη Ρωξάνη ... Αν αντέχεις ακόμα, με 3? παίζεις μέχρι τις 11 - 12 το πρωί καμιά Dota στο Cosmos II ... :P:

Και ένα teaser ... Xristina/Xrysoyla/Eirhnh @ Onirama Beach Party Xania July 2008 ...

68894407os3.th.jpg

Σημείωση: Η Χρυσούλα και η Ειρήνη θα μείνουν Χανιά και για αυτή τη σεζόν ...

Η Χριστίνα έφυγε Καναδά να σπουδάσει :(

P.S. Πριν από 20 λεπτά γύρισα από μπύρες στην Έλλη ... 4 μεγάλες βαρελίσιες + 6 σφηνάκια τεκίλα και αισθάνομαι υπέροχα :D

Link to comment
Share on other sites

OMFG

Μπορώ να έχω χρυσούλα κ Ειρήνη?

Ο Φαδερ είναι από χανιά.

Χρυσαυγή(Βουκολιές) έχω κατέβει άπειρες φορές Χανιά.

I know ότι θα περάσω τέλεια.

Δεν είναι το πρόβλημα εκεί.:P

Το θέμα είναι το πως αντέχεις μακρία από Στουρνάρη:P ...τι σκατά να κάνω στους Φυσικούς Πόρους και το καινούργιο θέμα που προέκυψε :kiss:... :kiss:... :kiss:... :kiss:...

Link to comment
Share on other sites

H Xρυσούλα είναι μοντέλο ;) ... Η Ειρήνη απλά είναι τρελό κ@υλί ... :P

Αχχχχχ ... Στουρνάρη :eek: Τρελή φάση, δύο φορές έχω περάσει και τα είδα ΟΛΑ :P

Αλλά να σου πω την αλήθεια, αν μου έλεγες Στουρνάρη ή Ειρήνη, θα σου απάνταγα : Ειρήνη, δαγκωτό

! :D

Boυκολιές ? Έχω πάει κάμποσες φορές, καλή φάση είναι ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βλέπω αλλιώς

Χρυσούλα + Ειρήνη > Στουρνάρη

Χρυσούλα < Στουρνάρη

Ειρήνη = Στουρνάρη.

Ελπίζω να σε κάλυψα :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Ωραία είναι και στο χωριό είμαστε όλοι συγγενείς..έχουμε 5-6 στρέμματα...φτιάχνουμε και καμια χασισοφυτεία άμα λάχει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Α μην μου τα χαλάς ... Για μπάφο καλό μόνο στα Ζωνιανά ! :D lol :hysterical:

Kαι όμως έχεις δίκιο για Στουρνάρη, Ειρήνη και Χρυσούλα :D

Συμφωνώ και επαυξάνω :)

Ε ρε, θα τα δει αύριο το πρωί ο γορίλλας και θα φρίξει με αυτά που λέμε βραδυάτικο ... :P.. :L..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now