esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Εάν έχεις αρχίσει τώρα να ρεύεσαι τα χθεσινά σημαίνει ότι δεν ήταν καλά. Το φαί τουλάχιστον το έχω τερματίσει. Επίσης εάν ρεύεσαι συνέχεια και μυρίζει το φαγητό κάθε φορά π.χ. μισή μέρα και παραπάνω τότε πάλι δεν ήταν καλό και σε πείραξε.

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι, όταν τερματίσεις το στομάχι μου έλα πες μου....

Το φαγητό ήταν μια χαρά γιατί το φτιάξαμε εμείς στα κάρβουνα. Δεν πήγαμε σε ταρβένα.

Το πρόβλημα ήταν ότι Γ@ΜΗΘΗΚΑ στο φαί

Link to comment
Share on other sites

Άσε ρε γατάκι του φαγητού!!! Και άμα το έφτιαξες εσύ με τα χεράκια σου δλδ τι έγινε? Πολλά παίζουν ρόλο στο αν είναι καλό ή όχι το κρέας. Ακόμα και το μαγείρεμα/ψήσιμο.

Link to comment
Share on other sites

έχει λίγα κομμάτια στην αποθήκη, οποιος πρόλαβε τον κύριο είδε!!!!

δυστυχώς το online έχει μπουκώσει :(

Κοουτάρω πριν από 2 μέρες γιατί τελικά πήρα χθες laptop 12.1 με Core 2 Duo Τ8100, 2GB RAM, 250αρι HDD κτλ με 199? και 1 χρόνο εγγύηση. Το τελευταίο στη Θεσσαλονίκη και διαθέσιμο μόνο από το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Τι έπαθαν τα multirama και έχουν βάλει 80% και 70% εκπτώσεις;

Μάλλον μετά την ενοποίηση του με public+getitnow κάνει ξεπούλημα όλα τα παλιά να πάρει ???.

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Τι έπαθαν τα multirama και έχουν βάλει 80% και 70% εκπτώσεις;

Ήθελε φίλος κάτι πραγματάκια και πήγαμε μια βόλτα.

Οι webcams γιατί δεν έχουνε την έκπτωση που γράφει στο site ? Ακυρώθηκε σήμερα η προσφορά αυτή ( το site ακόμα 9.99? γράφει σε όλες ).

Στις τάδε κάρτες ήχου είχε στο site τιμές τάδε, γιατί εδώ δεν ? Κοιτάει στο PC, δεν ισχύει η προσφορά αυτή την στιγμή.

Εν ολίγοις, κάποια πράγματα όντως υπήρχαν, κάποια υπήρχανε αλλά ούτε καν κοντά στις τιμές του site, και κάποια άλλα δεν υπήρχανε γενικά.

Δώσανε κάποια καλά, π.χ. το τούμπανο το Alienware στο περίπου 1/4 της τιμής.

Αλλά κατά τα άλλα... business done the Greek way.

Κρίμα μόνο για τους υπαλλήλους που τα παιδιά ήταν ΑΑΑ ( φανταστείτε για να το λέω εγω αυτό πόσο φίνα ήταν τα παιδιά στο μαγαζί :) )

Link to comment
Share on other sites

Lumia I like :T: Δώσε photos και πες μας εντυπώσεις. Και στο insomnia που το δοκίμασε ο Hal, έμεινε καταευχαριστημένος!

Όλα καλα μέχρι στιγμης. Τρελή απόκριση η αφή...λιτο απλό λειτουργικό, πολλές εφαρμογές...γενικα πολύ καλή εντύπωση μου έχει αφήσει...αν κρατάει και μπαταρία θα είναι τέλειο. Το μόνο σπαστικό ότι επειδή είναι windows phone σου συγχρονιζει τα πάντα με το windows live...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now