esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

πηγα σε εναν γνωστο και με εδωσε αυτα τα χαπακια.

δεν ειναι τιποτα σοβαρο (στον δελτοειδη ειναι το προβλημα με ειπε και ειναι η τενοντιτιδα ή ρηξη καποιου τενοντα που δεν θυμαμαι πως τον ειπε :P) με ειπε απλα θα παρει καμια βδομαδα να στρωσει.

ιστορικο κλπ, οχι δεν εχω.

Link to comment
Share on other sites

Πως να μην κουραστεί ο τένοντας (ή αλλιώς τέντονας όπως τον λέει ένα παιδί εδώ Λιβαδειά), αφού η μισή ωμοπλάτη σου είναι όσο το μισό λεκανοπέδιο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!

Νορντ, ψυξη μηπως? τενοντιτιδα αποσο ξερω θελει γυμναστικη με λαστιχα, και αμα ειναι πολυ σκατα, επεμβαση... και απο τι την επαθες? δεν γινεται στα καλα καθουμενα να το παθεις,,, πρεπει να εκανες καμια κινηση περιεργη... περαστικα σου παντως!

σακη... που ειναι τα υπολοιπα 30???? βαλε και 20 ευρω της υπηρεσιες μου. 50 συνολο!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες!!! :D

Σάκη πάλι χρωστάς λεφτά που να σε πάρει? :hehe:

Nord άσε τις δικαιολογίες και φτιάξε το photobox...μην νομίζεις πώς τα πιστέυω αυτά που γράφεις, τα έκανα και εγώ πιο μικρός :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε χρωστάω και δεν το ξέρω!!! :hehe: χρωστάω σε όποιον μιλάει ελληνικά εκτός από τον Πάστελ που μιλάει ρουμάνικα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε χρωστάω και δεν το ξέρω!!! :hehe: χρωστάω σε όποιον μιλάει ελληνικά εκτός από τον Πάστελ που μιλάει ρουμάνικα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

οχι βρε sqiptari μιλαει

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now