esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Πασταλίδη εάν σβήσεις το κ@λοπροφίλ το ψεύτικο που έχεις φτιάξει στο FB για μένα τότε θα σταματήσει ο ξεφτιλισμός σου. Τιμωρία είναι αυτό... και είναι μόνο η αρχή...

Link to comment
Share on other sites

Εδω να δειτε βροχα....

Κυριολεκτικα βρεχει απο το Σαββατο ...

Καλημερααααα!

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

σε εμασ εβρεχε απο την δευτερα την προηγουμενη :hehe:

σταματησε λιγο την κυριακη το πρωι μεχρι και τις 7-8 το απογεμα και απο τοτε βρεχει ακομα :hehe:

και φουλ αερας επισης.

Link to comment
Share on other sites

σε εμασ εβρεχε απο την δευτερα την προηγουμενη :hehe:

σταματησε λιγο την κυριακη το πρωι μεχρι και τις 7-8 το απογεμα και απο τοτε βρεχει ακομα :hehe:

και φουλ αερας επισης.

Ο ψευτ'ς

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έβρεξε χθες κανα μισάωρο μόνο λάσπη τσιμέντο και σταμάτησε. Κατα τα άλλα πολύ καλός καιρός. Καλημέρα σε όλους.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα pc τόσες μέρες μου έχει αλλάξει τα φώτα!!! Τη μία διαρροές την άλλη δεν δουλεύει η κάρτα, μετά δουλεύει η κάρτα αλλά κολλάει, τώρα βραχυκυκλώνει μάλλον κάπου και δεν ανοίγει... τι σκ@τ@ ρε γαμώτ'!!!! Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

που είναι ο AMDNORD?

Ειμαι στα 4.8 με BD 8120 με ρευμα μεσα απο το Bios 1.49.5 αμα πατήσω 1.5 κοκκινίζει

Μαχ τεμπ με 1.49 εχς 75 prime95 οταν παιζω είμαι 60 max

Για τα 5 πόσο θέλουμε? και τι Temp λες να πιασουμε? θα είναι οκ?

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα pc τόσες μέρες μου έχει αλλάξει τα φώτα!!! Τη μία διαρροές την άλλη δεν δουλεύει η κάρτα, μετά δουλεύει η κάρτα αλλά κολλάει, τώρα βραχυκυκλώνει μάλλον κάπου και δεν ανοίγει... τι σκ@τ@ ρε γαμώτ'!!!! Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!!!

Πες μου poses φορες με σκέφτηκες πες μου !

Γιατί μπλέκεις με νερά αφού εσύ είσαι καλός μονο στο άζωτο

Γαμώ το σου :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

@@ μέχρι και 1.55 έβαλα και στα 5 δεν πάει για κανένα λόγο!

Μου φαίνεται στα 4.8 με 1.49 τερματίζει εκεί το CPU με την Η80

(μέχρι και τα παράθυρα άνοιξα 8 C έξω έβαλα και το κουτί δίπλα στο παράθυρο έβγαλα και το δεξί καπάκι να το βαράει στο Backplate του Mobo έβαλα άλλους 2 ανεμηστίρες τίποτα)

Καλημέρες By the way

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! :whoohoo:

χθες μετα απο πολυ ταλαιπωρια, καθαρισα την μητρικη. Σημερα πρωι που ξυπνησα ειπα να δω αν δουλευει (ποτε δεν ξερεις με αυτα τα πραματα)

2304f8faa29bee68.jpg

δεχομαι και συγχαρητηρια που καταφερα να ανοιξω το σοκετ ΧΩΡΙΣ να σπασω κάτι (ειχα προπονηθει για αυτο με τις προηγουμενες τις καμμενες :P) και πλέον ο 8150 που παιζαμε στο country cup, παιζει κομπλε χωρις να βγαζει πλεον το σπαστικο μηνυμα "New CPU Installed" συνεχεια και να με γυρναει στα default.

εκανα και ενα boot με τα gtx3 ετσι για το καλοριζικο :D

2304f8faa29e01e7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now