esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

αλλο παλι και αυτο.. διπλο update στο bios ηθελε η asusara με το ετσι θελω για να το περασει σωστα. Το εβγαζε και σαν μηνυμα κατα το POST μετα το πρωτο update

Link to comment
Share on other sites

αλλο παλι και αυτο.. διπλο update στο bios ηθελε η asusara με το ετσι θελω για να το περασει σωστα. Το εβγαζε και σαν μηνυμα κατα το POST μετα το πρωτο update

Έτσι κάνουνε πλέον όταν είναι BIOS version update που κάνει update και το bootblock.

Δεν μπορεί να flashαριστεί αυτό το τμήμα του BIOS αφότου έχει εκτελεστεί αυτό το κομμάτι ήδη, οπότε στο 1o reboot κάνει το τελευταίο βήμα του update.

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη τι εννοείς δεν έχεις σπλήνα?!! Κι εμένα ο Νεοδημοκρατίδης μου είχε βγάλει τα συκώτια στην Αθήνα τόσα χρόνια αλλά δεν αρρώσταινα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη τι εννοείς δεν έχεις σπλήνα?!! Κι εμένα ο Νεοδημοκρατίδης μου είχε βγάλει τα συκώτια στην Αθήνα τόσα χρόνια αλλά δεν αρρώσταινα :hehe:

ΚΑΡΦΙ!

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει αφαιρεση (σπλινεκτομη) μετα απο ρηξη. Και οχι απο τροχαιο, απο μονοπυρηνωση που επαθα δευτερη φορα, και ενα βραδυ σε ενα βηξιμο ενιωσα μια σουβλια, και μαλλον λυποθυμισα, ξυπνησα το πρωι και δεν μπορουσα να αναπνευσω, σηκωθηκα ορθιος και εχασα της αισθησεις μου και επεσα στον τοιχο... Ξυπνησα στο νοσοκομειο στην εντατικη, με εσωτερικη αιμοραγια... 3λιτρα εχασα μεσα στο βραδυ. Ωραια πραγματα. 2 βδομαδες στο νοσοκομειο, 3χρονια αντιβιωση, και πολυ λιγο εξω... Ετσι αρχισα της μοντες, γτ δεν μπορουσα να βγαινω. :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now