esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Βρήκα στο δρόμο 250 ευρώ όλα σε 50ρίκα μέσα σε ένα φάκελο !

Κερνάω pizza σήμερα που είναι τρίτη !

Γιατί δεν τα πήγες στο πλησιέστερο ΑΤ σε περίπτωση που τα αναζητήσει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν τα πήγες στο πλησιέστερο ΑΤ σε περίπτωση που τα αναζητήσει κάποιος;

A δεν το σκέφτηκα :hehe:

Θα σε πάω Hondos center να πάρεις ότι θέλεις μέχρι 100 ευρώ ;p τα υπόλοιπα δικά μου ! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μικροί trollάδες φίλοι μου ..

Αρχικά, τα 250 ευρώ που έχασε ο Βασίλης ήταν δικά μου.. τα έφερνε σε εμένα και κάπου του έπεσαν..! Όπως καταλαβαίνεις λοιπόν Ιάσονα, μην αρχίζεις να τα ξοδεύεις με τα κοριτσάκια για το παίξεις λεφτάς, γιατί όπου σε βρω θα σου πάρω το νεφρό!

Φίλε Αρκά, είμαι ένας businessman.. όπως λοιπόν κάθε σωστός businessman ψάχνομαι συνέχεια για καινούργιες "επενδύσεις".. σκέφτομαι λοιπόν να αγοράσω την επιχείρηση του φίλου Pastel, πριν όμως αγοράσω θέλω να δω που θα πάει το cashέρι μου. Είχαμε ραντεβού σήμερα να πάω να δω τα βιβλία ( λέμε τώρα :D ) της επιχείρησης αλλά μου έτυχε ένα έκτακτο ραντεβού και έπρεπε να πάω στο Miami για ένα έκτακτο Δ.Σ.

Όσο για τον Βασίλη που όπως καταλάβατε έχει πιάσει δουλειά στην επιθεώρηση εργασίας.. Έτσι για να ξέρεις.. οι Executives δεν δουλεύουν κάθε μέρα, επέστρεψα από ένα μεγάλο ταξίδι, ήμουν στο Ακαπούλκο την τελευταία εβδομάδα κλείνοντας συμφωνίες εκατομμυρίων δολαρίων.. πιστεύω μου αξίζει λίγη ξεκούραση!

Ξέχασα κανέναν? Δεν νομίζω.. μιλάμε σε λίγο, ήρθε η κοπέλα για το μασάζ!

Link to comment
Share on other sites

Και όταν σε πήρα τηλέφωνο να έρθεις στο Condesa Beach να φάμε αστακούς γιατί μου είπες πως ήσουν Beverly Hills?

Σας αφήνω λίγο γιατί πρέπει να κατέβω να διαλέξω εταιρίκές Lamborghini για το προσωπικό ασφαλέιας εδώ στην εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη συγνώμη που σου είπα ψέμματα, είχα υπογράψει συμφωνητικό εχεμύθειας με την εταιρία και δεν έπρεπε να αποκαλύψω την θέση μου. Σας αφήνω και εγώ.. τα κορίτσια θέλουν να γυρίσω για να μου κάνουν και την πλάτη και δεν μπορώ να γράφω..

Link to comment
Share on other sites

Ναι ωρέ οκ! Να σου πω, εγώ θα πάω για φαγητό τώρα στο Kona Kai στην Συγγρου (θα πάρω το μπροντώ ελικόπτερο) και μετά θα πεταχτω Αράχωβα γιατι έχουμε μια δεξίωση το βράδυ.

Θές να πεταχτώ να έρθεις και εσύ επάνω?

Link to comment
Share on other sites

Έγινες τσιράκι του τώρα?

όχι ακόμα φίλε

Μερικοί πείραν πολύ αέρα από εχτές μέχρι σήμερα, έχε χάρι που έχω δουλειές και δεν ποστάρω στο offtopic, μονο αυτό λέω !

smoOatZ !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now