esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Πηγα να καταθεω σε atm ενα ταλιρο για να κανω μια προπληρωμη λογαρισμου vodafone online και το atm το παρακρατησε λεγοντας οτι ειναι πλαστο/υποπτο. πηρα τηλεφωνο αμεσως καθως δεν ειχα κατι να φοβηθω και μου ειπαν αυριο να παω απο την τραπεζα για να μιλησουμε για το θεμα.

Προσωπικα δεν ξερω αν ηταν πλαστο, παντως ηταν πολυ φθαρμενο. Παντως στην εθνικη οταν εβαζα χρηματα και ηταν φθαρμενα τα πετουσε εξω στην κυπρου το παρακρατησε, λετε να ειναι οντως πλαστο; Ω θεέ μου, Θα εχω μπλεξιματα με αστυνομιες και τετοια ξερει κανεις, εχω αγχωθει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Καλησπέρα!

Ο μήνας έχει ακόμα 8 ημέρες να τελειώσει και εγώ έχω μέινει με 40?! :hehe:

Κάτι πήγε στραβά προφανώς αυτόν τον μήνα! :hehe:

Εχθές βράδυ στην Συγγρού με 270 πετυχα ένα τεράστιο ψυγείο από φελιζόλ!

Βασικά δεν πρόλαβα καν να το αποφύγω γιατί μου ήρθε απότομα!

Έχασα ένα πλαστικό απο το αμάξι από το κάτω δεξί προβολάκι, και για άλλη μία φορά

θα πρέπει να κατεβάσω τον προφυλακτήρα να τον βάψω! Σε λίγο θα πάρω πιστόλι σπίτι

να το βάφω κάθε μήνα :hehe:

Το ψυγείο σκόρπισε σε ένα χιλιόμετρο κατα μήκος της Συγγρού σε χιλιάδες κομματάκια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Good morning!

Βγήκε η απόφαση της ένστασης μου ( που έκανα πέρυσι τον αύγουστο) για μια κλήση (που έφαγα πέρυσι τον απρίλιο) στο να μου αφαιρέσουν το δίπλωμα για 60 μέρες (πρέπει να παραδώσω το δίπλωμα εντός 5 ημερων - τώρα θυμήθηκαν βιάζονται) για υπερβολική ταχύτητα 120χλμ (κρύψτε τις κόρες σας) στην Εθνική όδο στα Τρίκαλα σε ευθεία με όριο 60χλμ (στίς στροφές δηλαδή πρέπει να είχε όριο 5χλμ).

Ποιός μπορεί να βρεί ένα λογικό πράγμα στην ανώτερη πρόταση... ? κέρναω κάφε σε όποιον το βρεί....

κερναώ πόλλους καφέδες/σφαχτά/δωρεάν φωτογράφιση του κουτίου του/havaianna σανδαλια σε όποιον έχει κόννε να μου επιστρέψουν το δίπλωμα πιο νωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Ο θεός να σας ξεμιστεύει..γιατί τόσα χιλιόμετρα δεν μαζεύονται ότι και να έχεις στην κατοχή σου!..Εμένα μου πετάχτηκε σήμερα το πρωί στην μέση της εθνικής πάνω σε στροφή ένας μπατσος για να μου πεί οτι 20 μετρα μετά είχε ατύχημα..πως δεν το πάτησε ο μπροστινός μου τον πανίβλακα..

Link to comment
Share on other sites

@amdnord

με μισο γκαζι με ενα χερι και στην μια ροδα ε ?:D δεν εχει σημασία μονο με ποσα πας εσυ και αν το εχεις εχει σημασία οτι ειναι δημόσιος δρομος και μπορεί κάποιος άλλος να την κανει την βλακεία θα μπορούσε αντι για το ψυγειο απο φελιζολ να ειναι κατι αλλο .

Link to comment
Share on other sites

εσυ εισουνα στην oklahoma ρε και εγινε της τανας?

nord δεύτερη φορα που παρεμβαίνεις οταν πάω να απαντησω στον jason :D

Edited by antonis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now