esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Εννοείτε με το καλημέρα!!! Δεν ακουμπάμε used σε ότι κατάσταση και αν είναι εκτός και αν γνωρίζω τον προκάτοχο τους! Έχω, καλώς ή κακώς αυτή την λόξα!

Άσχετο, αλλά γιατί δεν εμφανίζονται τα ποστ μου αριστερά?

Καλώς σε βρήκαμε!

Τι εννοείς αριστερα?

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο ανοδος της Temp! Γενικα μεχρι τις 24 δεν φαινεται κατι αξιολογο!

Τελικα δεν εκατσε η κακοκαιρια και ειχαμε σκετο ξεροκρυο! Αντιθετα κινηθηκε ολο το συστημα ανατολικοτερα και επληξε την Τουρκια, ειδατε χθες Γαλατα-Γιουβε τι εγινε!

Turistik Kameralar

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο ανοδος της Temp! Γενικα μεχρι τις 24 δεν φαινεται κατι αξιολογο!

Τελικα δεν εκατσε η κακοκαιρια και ειχαμε σκετο ξεροκρυο! Αντιθετα κινηθηκε ολο το συστημα ανατολικοτερα και επληξε την Τουρκια, ειδατε χθες Γαλατα-Γιουβε τι εγινε!

Turistik Kameralar

Έχω στείλει αρμόδια άτομα από εκεί να σου πάρουν την άδεια μετεωρολογίας, που πολύ καλά κάνεις και ΔΕΝ έχεις... Ή μάλλον δεν σου δίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Tακτοποιημένος και ζεστός χώρος, με μικρές πιτσιλιές OCD! ( :hehe: )

Άντε καλά projects :T:

( Απλά λίγη προσοχή με βαψίματα και τέτοια πτητικά, γιατί δεν βλέπω να έχει καλό εξαερισμό )

edit: έχω stanley κατσαβίδια, απίστευτη αντοχή τα ρημάδια ε;!

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Έχει μια πόρτα και ένα παράθυρο οπότε από εξαερισμό είμαστε αρκετά καλά :hehe: σε σχέση με την 1η υπόγα που μετά από 2-3 ώρες βλέπαμε πράσινους δράκους :hehe: Τα εργαλεία είναι όλα Beta. Stanley αυτή τη στιγμή είναι το κομπρεσέρ και κάτι παλιά εργαλεία χειρός που είχα από πριν, όντως πολύ καλά εργαλεία. Εάν μου κάνουν τη χάρη οι Οικονογκάκας να έρθουν καλώς... αλλιώς θα στείλω ρουκέτα τηλεκατευθυνόμενη...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now