esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλά στον Αντώνη [MENTION=132]crustytheclown[/MENTION]. Βασίλη κι εμένα μου τη σπάνε όλα όσα είπες και έχεις δίκιο. Εύγε! Αλλά μόνο για τα μερσεντες να μην έλεγες, γιατί τώρα ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ πρέπει με τον Πάστελ να σε δείρουμε. Ξέρεις άτυπος νόμος μεταξύ μερσεντάκιδων κι έτσι...

Link to comment
Share on other sites

H Μπραβίλ Α.Ε. δεν επιστρέφει γιατί πολύ απλά ποτέ δεν είχε φύγει! Απλώς κινούνταν σε χαμηλότερους τόνους λόγω των περιστάσεων. Έχει ανοιχτεί και σε άλλες πόλεις σιγά σιγά και πιστεύουμε σε 1-2 χρόνια το πολύ να εισαχθούμε και στο χρηματιστήριο. Με "πολύ σκληρή" δουλειά ίσως τα καταφέρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά στον Αντώνη [MENTION=132]crustytheclown[/MENTION]. Βασίλη κι εμένα μου τη σπάνε όλα όσα είπες και έχεις δίκιο. Εύγε! Αλλά μόνο για τα μερσεντες να μην έλεγες, γιατί τώρα ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ πρέπει με τον Πάστελ να σε δείρουμε. Ξέρεις άτυπος νόμος μεταξύ μερσεντάκιδων κι έτσι...

Πως ακριβώς θα με δείρετε?

Σκέφτηκα να τον έκανες μπάλα (που ήδη έιναι) και να τον κλώτσαγες κατα πάνω μου αλλά είσαι κουτσός! :hehe:

Τρελά νευρα σήμερα και εχθές!!!

Link to comment
Share on other sites

Σακη πρεπει να βγαλουμε μια προκυρηξη!

Εγώ έτοιμη την έχω συνέταιρε αλλά ήθελα το οκ από το Δ.Σ.

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] το πως θα τις φας είναι δουλειά της "ΜΠΡΑΒΙΛ Α.Ε. Λύσεις καθαρές και Εγγυημένες! tm" Μην ανησυχείς εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες μωρε?!! Δεν το σήκωσες ΚΑΝ. Τον Αντώνη τον πήρα πριν από εσένα. Οπότε κάνε τους μαθηματικούς υπολογισμούς, να βρεις τον άγνωστο Χ. όπου Χ= Η ώρα που ξύπνησα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ να'σαι καλά!! :D Καλημέρα παίδες. Μόλις κάηκε το PS3 μου YLoD :( και μία από τις μηχανές στο μαγαζί χτύπησε δίσκο f@k f@k f@k...

Αλλά με πήραν τηλέφωνο ότι ήρθε ένας εργαλειοφορέας και μια βάση για τα άλεν so I got that going for me, which is nice..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το vray πάει σφεντόνα. Γενικά όπου βρίσκει πυρήνες τους τεντώνει. Έκανε η αδερφή μου στο λάπτοπ render κανα δύωρο για κάθε σκηνικό κι μόλις είδε στο δικό να βγαίνει στο δεκάλεπτο δεν ξαναέφυγε :hehe: βγάζει τις δουλειές της και της μένει και χρόνος να σερφάρει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now