esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους, έφαγα μια βρόχα στα Χανιά που ήμουν από το πρωί για δουλειές.

Περιμένοντας να μου φέρουν το αμάξι στο parking φεύγοντας, πέτυχα το GTR που κυκλοφορεί στα Χανιά. Το έχει ένας συμμαθητής του αδερφού μου από το Λύκειο, τι assφαρδος άνθρωπος ρε γμτ, είναι πανέμορφο <3 <3

461-albums267-picture35841.jpg

461-albums267-picture35842.jpg

Link to comment
Share on other sites

:o :O Έχεις υψηλά στάνταρτς εσύ :P

Γιατί ρε; Είναι όμορφο αυτό το αυτοκίνητο; Νομίζω ούτε η ίδια η Nissan δεν ισχυρίζεται κάτι τέτοιο...

Στριφτερό και τρένο ναι.

Πλατφόρμα για τρέλες ναι.

Αλλά όμορφο; Jesus...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε; Είναι όμορφο αυτό το αυτοκίνητο; Νομίζω ούτε η ίδια η Nissan δεν ισχυρίζεται κάτι τέτοιο...

Στριφτερό και τρένο ναι.

Πλατφόρμα για τρέλες ναι.

Αλλά όμορφο; Jesus...

Εμένα μ' αρέσει ρε, είμαι κάγκουρας, το έχουμε ξαναπεί :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, έφαγα μια βρόχα στα Χανιά που ήμουν από το πρωί για δουλειές.

Περιμένοντας να μου φέρουν το αμάξι στο parking φεύγοντας, πέτυχα το GTR που κυκλοφορεί στα Χανιά. Το έχει ένας συμμαθητής του αδερφού μου από το Λύκειο, τι assφαρδος άνθρωπος ρε γμτ, είναι πανέμορφο <3 <3

πανεμορφο! 3-4 εχω δει στην αθηνα. το ενα το ειχα πετυχει παρκαρισμενο σε πιστα καρτ.

απο πισω ηταν μια gt3 και φαινοταν σα παιχνιδακι ψευτικο μπροστα του.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χθες την ώρα που πάρκαρα το L200 στο υπόγειο, μου κάνει ένα emoticon-9803-src-4b786d2bb9b6162a-28x28.png ο συμπλέκτης και σβήνει το caro. Έσπασε το γατζάκι της ντίζας του συμπλέκτη, ~30 χρονών αυτοκίνητο ξεκινά και γίνεται πολυέξοδο :hehe:

Από νωρίς νωρίς συνεργείο, 45? η ντίζα. Λέω να δώσω και ~3000? να περάσουμε μια Garrett να οργώνει ο αγρότης :hehe:

bubeSPw.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now