esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος να δούμε την εγγύηση ενός cpu από το box? Γιατί οι intel ζητάει πληροφορίες πάνω από το cpu και δεν ξηλώνω ψήκτρες για κανένα λόγο..

Link to comment
Share on other sites

Όχχχχχχιιιιιιιιιιιιιιι βαριέεεεεεεεεεεεεεεεμαι :P

Λένε οτι το FPO + ΑΤPO = serial no αλλα το serial που έχει το κουτί μου δεν μοιάζει να βγαίνει από εκεί :(

Link to comment
Share on other sites

Όχχχχχχιιιιιιιιιιιιιιι βαριέεεεεεεεεεεεεεεεμαι :P

Λένε οτι το FPO + ΑΤPO = serial no αλλα το serial που έχει το κουτί μου δεν μοιάζει να βγαίνει από εκεί :(

To FPO είναι το batch number βάζεις αυτό και ελέγχεις! πχ L312B189!

Link to comment
Share on other sites

25" 2k μου φαίνονται πολλά δεν ξέρω αλλά και πάλι η 2415h είναι 1080p..και 24" 1080p δεν λέει επίσης...Να μαζέψει λεφτά αυτός που θέλει οθόνη και να πάρει αυτή.

Link to comment
Share on other sites

την U2515H θα την βάλω μάλλον στο μαγαζί είναι πολύ δέλεαρ η τιμή της για αυτή την ανάλυση . :hehe:

από την άλλη μπορεί να βάλω και εκεί U2715H για να μην έχω θέμα με την διαφορά στις ίντσες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Η μία λέγεται s2415η και η άλλη u2415 γι αυτό μπερδεύτηκα..anyway πάρε την καλύτερη που μπορείς αν το όριο είναι η 2515h τότε ας είναι αυτή!

Link to comment
Share on other sites

Είναι άξιος :o

Η μία λέγεται s2415η και η άλλη u2415 γι αυτό μπερδεύτηκα..anyway πάρε την καλύτερη που μπορείς αν το όριο είναι η 2515h τότε ας είναι αυτή!

Δεν είναι οτι δεν μπορώ, απλά είναι οτι μου φαίνονται πολλά τα ? και οτι πιστεύω οτι δεν θα την εκμεταλλευτώ τόσο ώστε να τα δικαιολογήσω στο μυαλό μου. Τέλος πάντων από Αύγουστο ξαναβλέπουμε.

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION]

Έχουμε τέτοια στην Ελλάδα; :hmmm:

Cooler Master: Test Bench V1.0

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω για τη Sony, αλλά η Panasonic έχει αισθητήρα που κάνει για low light καταστάσεις. Προφανώς και της Sony θα είναι σε υψηλά επίπεδα αλλά δεν ξέρω τι γίνεται σε σκοτεινές σκηνές. :)

Είναι άξιος :o

Δεν είναι οτι δεν μπορώ, απλά είναι οτι μου φαίνονται πολλά τα ? και οτι πιστεύω οτι δεν θα την εκμεταλλευτώ τόσο ώστε να τα δικαιολογήσω στο μυαλό μου. Τέλος πάντων από Αύγουστο ξαναβλέπουμε.

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION]

Έχουμε τέτοια στην Ελλάδα; :hmmm:

Cooler Master: Test Bench V1.0

Θα πρεπε. Αλλά δε πρόκειται να σου απαντήσει τώρα, κοιμάται. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now