esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

9,8 η συμπιεση στο νεο type-r.

mahle τα πιστονια?

Αναμενόμενο. :shifty:

Στην εικόνα με την μπανάνα του GoriLLakoS ναι, mahle είναι, η άλλη εικόνα είναι τυχαία.

Σήμερα δεν ανοίγει; Ξέρουμε τι ώρα Ελλάδος;
8 το βράδυ.

Αρκουδέηδες που το πάνε με ώρα αμερικής...

Link to comment
Share on other sites

Στην προηγουμενη σελιδα εκανα μια ερωτηση βρε παιδες. Μπορει να μου πει καποιος?

ιδια προιοντα φαινονται ή εχουν κανει πατατα και ειναι κατι τετοιο. [MENTION=14529]Geakos[/MENTION]

http://www.itmadness.com.au/epages/shop.sf/?ObjectPath=/Shops/Itmadness/Products/SSDPE2MW400G401

Edited by conroe
Link to comment
Share on other sites

Στην προηγουμενη σελιδα εκανα μια ερωτηση βρε παιδες. Μπορει να μου πει καποιος?

Από ότι καταλαβαίνω ο ένας είναι ΟΕΜ, ενώ ο άλλος boxed. Βέβαια, στο newegg, αναφέρει και κάποια χαρακτηριστικά μόνο στον έναν, αλλά δε νομίζω να έχουν διαφορές. Από τη στιγμή που η τιμή είναι ίδια, παίρνεις αυτόν που έχει σίγουρα αυτά που θέλεις:

Intel 750 Series SSDPEDMW400G401 AIC 400GB PCI-Express 3.0 MLC Internal Solid State Drive (SSD) - OEM

Intel 750 Series SSDPEDMW400G4R5 HHHL (CEM2.0) 400GB PCIe NVMe 3.0 x4 MLC Internal Solid State Drive (SSD)

Link to comment
Share on other sites

πιο κατω το περιμενα, 9 - 9,5 αλλα μαλλον επειδη ειναι αμεσου εδωκαν τοσο υψηλη.

Όλα τα αντίστοιχα άμεσου ψ, εκτός από την Α45, σε τέτοια νούμερα παίζουν (9,3-10,3) οπότε κάπου εκεί θα ήταν και αυτό. Ίσως μάθουμε περισσότερα σε κανέναν χρόνο.

Αυτό που είπε ο Wizard!, 99%. Το θέμα είναι άλλο, τον χρειάζεσαι ή επειδή απλά μπορείς;

Edited by Nickzzz
Link to comment
Share on other sites

Μανίτο, στο οφτόπικ χάνονται όλα!

Απλα μωρε δεν θελω να ανοιγω με το παραμικρο θεμα..Εδω το νημα ξερω οτι εχει κινηση και οι πιο πολλοι το κοιτανε :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είπε ο Wizard!, 99%. Το θέμα είναι άλλο, τον χρειάζεσαι ή επειδή απλά μπορείς;

Δεν νομιζω να τον χρειαζομαι..Η σκεψη ειναι να εβαζα εκει το λειτουργικο και στον evo τα παιχνιδια που παιζω πιο συχνα.

Μπορει να ειναι και ασκοπη η αγορα..ακομα δεν εχω αποφασισει.

Link to comment
Share on other sites

8 το βράδυ.

Τις βλέπουμε κάπου συγκεκριμένα, ή στο home;

Γιατί εκεί θα βάζει άλλες κάθε 24 ώρες (αν είναι αυτές)

edit: Ναι, στο home τις βλέπουμε... Στραβωμάρα, το γράφει πάνω πάνω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now