esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ο άλλος ο γκαντέμης στο xs ήταν στα 6.2GHz 3D με Q822A435 :D

Εγώ σας είπα, το CPU του Goddy είναι μονόδρομος ... Του προσέφεραν λέει μέχρι και $1550, εμείς θα του δώσουμε 2000? ... Ε του φούστη, θα τον δώσει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε πως έχει το πράγμα. Σήμερα το βράδυ θα πάω για Dota, 3-4 ώρες maximum :hehe: Όποιος θέλει μου λέει να παίξουμε. Από τις 21:30 αν είναι θα ξεκινήσω εγώ :D

Link to comment
Share on other sites

Ε τώρα ... ντροπής πράγματα είναι αυτά. :D Σήμερα που πέθανε η P4P800 μου και είπα να ασχοληθώ με κάτι άλλο να το ξεπεράσω μου λες ότι πήγαν Μύκονο :hehe: Toυλάχιστον τα Mushkin Level II BH5 ζουν ακόμα :D Thank God, ακόμα δεν πέθαναν τα 270MHz 2-2-2-5 benchable :hehe:

Καταραμένo Socket 478 ... 2α - 3η Λυκείου αγόραζα πράγματα αβέρτα :D Asus P4C800, Asus P4P800, Abit IS7, BH5, CPUs ... Ούτε ο hipro με τις Abit IC7-G να ήμουν, είχε γράψει ότι είχε πάρει άπειρες τότε. :hehe: Και η πλάκα είναι ότι δεν το βρήκα ποτέ αυτό το board σε καλή τιμή ... Κάτι $150+ έβλεπα στο ebay και τρόμαζα :(

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Ε τώρα ... ντροπής πράγματα είναι αυτά. :D Σήμερα που πέθανε η P4P800 μου και είπα να ασχοληθώ με κάτι άλλο να το ξεπεράσω μου λες ότι πήγαν Μύκονο :hehe: Toυλάχιστον τα Mushkin Level II BH5 ζουν ακόμα :D Thank God, ακόμα δεν πέθαναν τα 270MHz 2-2-2-5 benchable :hehe:

Καταραμένo Socket 487 ... 2α - 3η Λυκείου αγόραζα πράγματα αβέρτα :D Asus P4C800, Asus P4P800, Abit IS7, BH5, CPUs ... Ούτε ο hipro με τις Abit IC7-G να ήμουν, είχε γράψει ότι είχε πάρει άπειρες τότε. :hehe: Και η πλάκα είναι ότι δεν το βρήκα ποτέ αυτό το board σε καλή τιμή ... Κάτι $150+ έβλεπα στο ebay και τρόμαζα :(

487 socket καινούργιο είναι βελτιωμένα με 9 πινς παραπάνω για oc είναι τα δικό σου/:o..:o..:o..:o..:o..

Link to comment
Share on other sites

Dellman lol, όλο βλακείες με πετυχαίνεις να λέω :hehe: 478 εννοούσα φυσικά, το ξέρω καλά το εν λόγω socket (http://www.hwbot.org/result.do?resultId=775861 :whistling::hehe:) απλά λόγω πυώδης αμυγδαλίτιδας (ναι καλοκαιριάτικα :() [με ότι συναπάγεται αυτή, ακατάπαυστος βήχας, πονοκέφαλος κ.α] έγραψα ότι να 'ναι :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω που να μοιραστω τον προβληματισμο μου γιαυτο θα postαρω εδω: η απορια μου ειναι πολυ απλη.. Γιατι οι καρτες γραφικων ειναι χτισμενες "αναποδα"???? Δηλαδη στο ομορφο κουτακι μου, με την ομορφη γομαροψυκτρα μου, τα fans με leds, τα uv lights, τα panels, την μητρικη με το ομορφο pcb, τις RAM με τις ωραιες ψυκτρες και ολα τα αλλα κοκοψοψαρα, γιατι γιατι γιατι να βλεπω το αχαρο πισω μερος της καρτας γραφικων - που σημειωτεον καλυπτουν κ αρκετα μεγαλο μερος του οπτικου πεδιου στο κουτι- αντι να βλεπω το πανω μερος τους που σε αρκετες απο αυτες ειναι αρκετα αξιολογο??? πχ sapphire vapor-x (προσωπικα)

Θα ηθελα την αποψη σας!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω που να μοιραστω τον προβληματισμο μου γιαυτο θα podstαρω εδω: η απορια μου ειναι πολυ απλη.. Γιατι οι καρτες γραφικων ειναι χτισμενες "αναποδα"???? Δηλαδη στο ομορφο κουτακι μου, με την ομορφη γομαροψυκτρα μου, τα fans με leds, τα uv lights, τα panels, την μητρικη με το ομορφο pcb, τις RAM με τις ωραιες ψυκτρες και ολα τα αλλα κοκοψοψαρα, γιατι γιατι γιατι να βλεπω το αχαρο πισω μερος της καρτας γραφικων - που σημειωτεον καλυπτουν κ αρκετα μεγαλο μερος του οπτικου πεδιου στο κουτι- αντι να βλεπω το πανω μερος τους που σε αρκετες απο αυτες ειναι αρκετα αξιολογο??? πχ sapphire vapor-x (προσωπικα)

Θα ηθελα την αποψη σας!!!

Πάρε ενα inverted ATX κουτί που όλα είναι ανάποδα και βλέπεις την πάνω μεριά της κάρτας :P

Link to comment
Share on other sites

Καλα προσωπικα και λεοπαρδαλέ με πουά αν ηταν το πισω μερος των καρτων γραφικων ποσος θα με ενδιεφερε, αλλα γουστα ειν αυτα :P:D

Edit: LOOOOOOOOOL! 2 συγχρονισμενες ιδιες απαντησεις στο ιδιο λεπτο :P

Να παρεις BTX κουτι (νομιζω το λεω σωστα ) που εχει την mobo αναποδα..οποτε θα βλεπεις την καρτουλα σου..

Δε την εχει αναποδα, στην αλλη μερια εντελως την εχει :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now