esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ρε παιδια, επειδη δεν σας πετυχαινω στο MSN, ποια βηματα κανετε για να βρειτε max FSB;

Εχω φτασει σε ενα σημειο 6x455 και στο 6x460 τρωω σφαλμα στο stressing. Τι να ανεβασω ;

(ριξτε μια ματια στο αντιστοιχο thread Intel CPU e8500 Overclocking).

Link to comment
Share on other sites

στελιο παλι δε κοιμασαι ?

Κοιμαμαι ....

Ομως εσυ βλεπεις ενα ονειρο οτι ειμαστε online ...

Τωρα γυρνα πλευρο και συνεχισε τον υπνο σου !:Q..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν χθες στη συναυλία των Scorpions. Τελείωσε κατά τις 12 (τα μεσάνυχτα ε :hehe:), ε και λέμε νωρίς είναι πάμε για κάνα μπυρόνι. Γύρισα στις 5 κοιμήθηκα ξύπνησα σήμερα στις 3 το μεσημέρι, πήγα για τρέξιμο/περπάτημα/γυμναστική, έκανα ότι άλλο είχα να κάνω, κοιμήθηκα στις 22:45, ξύπνησα στις 01:00 και δεν μπορώ να κοιμηθώ.

Damn' you Scorpions :P

//ΕDIT: 4.2GHz 24/7 βλέπω, 48*C βλέπω, LinΧ βλέπω. Ντροπή, εεε, ντροπή. Αντί να δείξεις ένα 4.7GHz SPi 1M suicide run :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Σε εκανα ανθρωπο και εσυ μου τη λες ετσι .

Προσεχε μη δειξω τιποτα 5ghz linx και παθεις τιποτα ...

εχω και backup ΧΑ0ΧΑ0ΑΧ0ΑΧ0ΧΑ... ευτυχως που σ'εχω γιατι αλλιως ακομα linx θα εκανα... :D...

Link to comment
Share on other sites

//ΕDIT: 4.2GHz 24/7 βλέπω, 48*C βλέπω, LinΧ βλέπω. Ντροπή, εεε, ντροπή. Αντί να δείξεις ένα 4.7GHz SPi 1M suicide run :hehe:

δεν τρεχο SPi... εγω και ο στελιος τα αφησαμε αυτα. Κανουμε διαγωνισμο γρηγοροτερου σταθερου PC. Ειναι πολυ διασκεδαστικο. Κανεις ακριβως το ιδιο πραγμα αλλαζεις mobo , cpu , μνημες χωρις να μπλεκεσαι με ποντους. ο Καλυτερος κερναει ΦΑΙ. :o..

Link to comment
Share on other sites

gor gor BE AWARE. το οτι εχεις 265 ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=dECxzDmeX6g&feature=related[/media]

το ιδιο εχω στα 350 αλογακια.....αμα ασχολεισαι μπορει και να το ξερεις το εχουμε φτιαξει με τα παιδεια απο το axion design το μιχαλη και το ειχαμε βαλει και στο power techn to 2006 και.με τετραπεταλουδα(48aria) lumenition με 4ara garet και με μια μπουκαλιτσα,σφυρηλατα εμβολα,colombo bariani κεντροφορια,ο εγκεφαλος πακετο με τα lumenition τα κοκινα,water injection,+++++.αλλα τι να το κανεις δεν ειναι για βολτες σπανια που και που και αυτο στο χαλαρο...ετσι αυτο που δειχνεις στο βιντεο θημηθηκα το δικο μου ατμοσφαιρικο με προγραμμα εξατμιση και σκουπα αλλη φαση,ταξιδακι με σταθερα χιλιομετρα ενω τωρα ουτε καταδιανεια με τσιτα πεμπτη και ειδικα με το corte με τιποτα.........αλλη αρωστια αυτη αστα να πανε αλλα σιγα σιγα μου εφυγε..:lol

Link to comment
Share on other sites

μα αμα το κανεις τοσα αλογα το αμαξι χανει το χαρακτηρα του δε στριβει με τιποτα μετα... εγω το παω για 160 - 170 αλογα δε θελω να χασει τον καθημερινο του χαρακτηρα.. μου αρκει ετσι οπως ειναι! πολυ παιχνιδιαρικο, αλλωστε δεν βλεπω τα αμαξια σαν τοσο μεγαλη επενδυση οποτε δεν θα χαλουσα σε καμια περιπτωση τοσα λευτα για βελτιωση... κανα 1000αρικο και πολυ του ειναι !

Link to comment
Share on other sites

μα αμα το κανεις τοσα αλογα το αμαξι χανει το χαρακτηρα του δε στριβει με τιποτα μετα... εγω το παω για 160 - 170 αλογα δε θελω να χασει τον καθημερινο του χαρακτηρα.. μου αρκει ετσι οπως ειναι! πολυ παιχνιδιαρικο, αλλωστε δεν βλεπω τα αμαξια σαν τοσο μεγαλη επενδυση οποτε δεν θα χαλουσα σε καμια περιπτωση τοσα λευτα για βελτιωση... κανα 1000αρικο και πολυ του ειναι !

αναλογος τη θελει ο καθενας αλλα και για τα 160 που λες δυσκολα σε κοβω θες κεντροφορια τουλαχιστον και εγκεφαλο που μονο ο καλος εγκεφαλος εχει ενα 1000αρικο.οσο για το στριψιμο που λες στριβη αφου φοραει και μπλοκαδουρα και billstien πανω και τα παντα αλλα θελει πολλη προσοχη.για να σου δοσο να καταλαβεις οτι εγω αυτο το αμαξι δεν το εχω για βολτες,στην ουσια το ειχα φτιαξει ετσι για διαφημηση που καναμε στο μαγαζι των παιδιων οταν ειχαν προτοανοιξει.αλλα ενα θα σου πω οτι ξεμπαζωνει το πατωμα καΙ με πεμπτη.

Link to comment
Share on other sites

το φανταζομαι. οσο για τα 160-170 με kent pt 52 σκουπα προγραμμα εξατμιση και συμπιεση τα φτανει ανετα. Δεν ξερω ισως δεν εχεις ενημερωθει καλα. Δεν το λεω στα λογια εχω απειρα αμαξια που το εχουν κανει ετσι. δεν στα λεω τυχαια δηλαδη. Αγραφος εγκεφαλος που λες χρειαζεται η για νιτρα η για τετραπεταλουδο... για οτιδηποτε πιο χαμηλο ειναι απλα χασιμο χρηματων

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now