esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

RIP μια άλλη φορά..

ABIT reborn.. και μάλιστα αυτή τη στιγμή παίζει 458x7 με τον Ε6300, γιατί πιο κάτω έκαναν σπασίματα οι ματρόσκες..

yihaaa :D

Link to comment
Share on other sites

Με vga 1143-1000 και cpu 6200 έκανα 302Κ..

1200 core δύσκολα θα γίνει.Δυστυχώς.Cb δεν έχει εμφανιστεί ούτε στους 145 που δοκίμασα στην 3850

ΣΣ:Μνήμες χαλαρές ακόμα (7-7-7-20-88)

Link to comment
Share on other sites

Ο Λάμπρος μου είπε ότι το μονοβάθμιο δεν έχει αέριο μέσα και ότι του λείπει το evaporator. Οπότε θέλω ένα evap και κάποιον έμπειρο να το ρυθμίσει ... Λιγάκι δύσκολο :( Τουλάχιστον να είχε το evap :(

P.S. Σόφο σε προειδοποίησα ... Καλλιθέα - δίπλα στην εκκλησία του Άγιου Σώστη. Να με περιμένεις. Τώρα θα μιλήσω και με την Ντέπη να μου πει που ακριβώς είσαι :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Ο Λάμπρος μου είπε ότι το μονοβάθμιο δεν έχει αέριο μέσα και ότι του λείπει το evaporator. Οπότε θέλω ένα evap και κάποιον έμπειρο να το ρυθμίσει ... Λιγάκι δύσκολο :( Τουλάχιστον να είχε το evap :(

Για αυτο λεω στον Στελιο να κατεβουμε παρειτσα για κανα 5ημερο αλλα δεν....ο Στελιος :@....:@....:@....:@....

Στη Γροιλανδια θελει να παει να γινει αγαλμα...!

Link to comment
Share on other sites

Την έβγαλα να χαλαρώσει.Δεν υπάρχει πλεον νόημα.Το ξέσκισα τον τυπά......:D :D :D

4824a54dd53149eb.jpg

οχι μονο τον εσκισες τον ξεσκισες απο ολες της πλευρες .μπραβο ρε χρισταρα εφαγε μια 30αρα χιλιαδες κοντα:$..;P..

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο λεω στον Στελιο να κατεβουμε παρειτσα για κανα 5ημερο αλλα δεν....ο Στελιος :@....:@....:@....:@....

Στη Γροιλανδια θελει να παει να γινει αγαλμα...!

Είπα του JC ίσως αν όλα πάνε καλά θα έρθω εγώ τέλη αυτού του μήνα. Υπομονή. #1 priority θα είναι το πανεπιστήμιο από 'δω και πέρα. Το subzero benchmarking δεν με καίει τόσο.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now