esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μόλις γύρισα απο fishing trip,5 σμέρνες βγάλαμε ffs τις βαρέθηκα :hehe:

Aμα ξερεις να της μαγειρευεις ειναι μια χαρα.προσοχη στα δοντια

Link to comment
Share on other sites

Οι τέσσερις ήταν γύρω στα 50εκ. και η πέμπτη βγήκε 65!

Ναι,σκίσαν την απόχη οι άτιμες :hehe:

Αύριο γδάρσιμο και οι μισες στην σχάρα και οι υπόλοιπες τιγάνι ;)

Link to comment
Share on other sites

Είδατε τον AMD Phenom II TWKR Black Edition που πωλείται στο ebay; Μέχρι στιγμής το υψηλότερο bid είναι στα $7.700 ! :eek: Τα χρήματα θα πάνε για φιλανθρωπικό σκοπό στο ίδρυμα Family Eldercare

4614a5ed7136e942.png

(Πατήστε πάνω στην εικόνα για να μεταφερθείτε στην αγγελία)

Link to comment
Share on other sites

Καλή τύχη στην Ελληνική ομάδα!!!

Θα υπάρχει streaming όπως τότε με τον διαγωνισμό της Gigabyte ή θα μας ενημερώνεται από

εδώ?

Link to comment
Share on other sites

Jerry τα κεφάλια τα κρατάτε κάνουν απίστευτη ψαρόσουπα! Αν πάλι ρίξετε και διαφόρων ειδών ψάρια μέσα (εκτος του Νέμο) απίστευτη κακαβιά!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα απο fishing trip,5 σμέρνες βγάλαμε ffs τις βαρέθηκα :hehe:

Jerry που ψαρεύατε?Με τι τεχνική/δόλωμα για τις σμέρνες?Μου φαίνεται παράξενο... Εγώ ήμουν Σαββατοκύριακο στα μέρη σας για fishing trip στη Χρυσοσκαλίτισσα...(Μη παραπονεθείς ex-Mos ήταν 2μερό αυστηρά ψαρέματος,εκτός και αν ψαρεύεις και εσύ!)

Όχι και τρελλά πράματα πολύ αέρα γμτ...

Να σου πω και κάτι άλλο, έφαγες τελωνείο?Εγώ πλήρωσα 3 ευρώ...Φαίνεται όταν έχουν δέμα αξίας που δε ξέρουν πόσο να το εκτιμήσουν του δίνουν εκεί μια χρέωση για να πουν ότι το ελένξανε...

Link to comment
Share on other sites

Jerry που ψαρεύατε?Με τι τεχνική/δόλωμα για τις σμέρνες?Μου φαίνεται παράξενο... Εγώ ήμουν Σαββατοκύριακο στα μέρη σας για fishing trip στη Χρυσοσκαλίτισσα...(Μη παραπονεθείς ex-Mos ήταν 2μερό αυστηρά ψαρέματος,εκτός και αν ψαρεύεις και εσύ!)

Όχι και τρελλά πράματα πολύ αέρα γμτ...

Να σου πω και κάτι άλλο, έφαγες τελωνείο?Εγώ πλήρωσα 3 ευρώ...Φαίνεται όταν έχουν δέμα αξίας που δε ξέρουν πόσο να το εκτιμήσουν του δίνουν εκεί μια χρέωση για να πουν ότι το ελένξανε...

Λοιπόν είχαμε ρίξει καμιά 10ρια πεταχτάρια με δολώματα Αμερικάνικο Σκουλίκι,Αιγυπτιακό και ενα αλλο που λέγεται τσουτσούνα :loveliness:..

Όχι οταν πήγαμε απολύτως καθόλου αέρα και γενικά πολύ ησυχία.Πήγαμε στο λιμάνι στο Καστέλι αλλα το διαλύσαμε στις 2 γιατί ήρθε το καράβι :$..

Τελωνίο δεν δοκίμασα ακόμα γιατί τελικά αυτες που είχα βρεί δεν έκαναν για την Epsilon απο οτι μου είπε ο σχιστομάτης! :P..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now