esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ωραία πράγματα:( Αρχίσαμε τα τσαγάκια για το λαιμό. Ούτε κρύα νερά, έχει και ζέστη, ούτε

τσιγάρο, ευκαιρία να το ελαττώσουμε;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!ναι τωρα ξυπνησα..!!δεν ξερω πως λιωνω καθε βραδυ..!διαβασα και γω ορισμενα τοπικ που ανοιξε αλλα σαν το δικο μας δεν ειναι οπως και να το κανεις..!!συγκρατιοντουσαν οι αλλοι,εμεις πηγαμε ενα βημα παραπερα!!!!:o..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε George_o/c μπορεις να μου εξηγησεις γιατι μπλεκεσαι παντου?

Σου εδωσα εγω το δικαιωμα να ποσταρεις στο xs φωτο απο την καμμενη μητρικη μου?

Εγω αν ηθελα δεν μπορουσα? Μηπως δεν γνωριζω αγγλικα? wtf?

Με τον τυπο που μιλαω στην evga για την διαδικασια rma του ειπα οτι δεν θα ποσταρω τιποτα στο xs. Εσυ τι ζορι τραβας?

Δε καταλαβαινω ρε π@:$^!%&στη μου...

40158605.jpg

XtremeSystems Forums - View Single Post - P55-UD6 socket burn

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο ηρέμησε λίγο ρε συ. Τι πράγματα είναι αυτά?

Απο την στιγμή που το έχεις στο site σου free , ο καθένας μπορεί να το κάνει ότι θέλει.

Δεν χρειάζεται να δώσεις άδεια η δικάιωμα πιστέυω για να ποστάρει κάπου αυτό που διάβασε.

Εάν δεν ήθελες να διαρέυσει, ας το δημοσίευες σε private forum.

Link to comment
Share on other sites

Ο ανθρωπος που ασχολειται με το rma το ξερει οτι τις εχω στο oos. Το θεμα ειναι οτι του ειπα οτι δεν θα βγουν στο xs και τωρα βγηκαν. Το οτι υπαρχουν σε ενα φορουμ στην ελλαδα δεν σημαινει οτι θα πρεπει να τις δει ολη η oc κοινοτητα!

Και ενας πχ απο τους λογους ειναι οτι το καψιμο ειναι σε διαφορετικη μερια, οποτε μπορει να ειναι ασχετο με το θεμα στο xs.

@georce Σκεψου λιγο πριν ποσταρεις κατι! Σκεψου! Εδω κανω rma μεσα απο το site της evga και μου στελνουν pm στο xs χωρις να εχω γραψει πουθενα ποιος ειμαι..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το "χώνομαι παντού" δεν το κατάλαβα ειλικρινά... Πότε ξανά χώθηκα σε παρόμοιο ζήτημα; Όσο για το post μου στο XS. Γνωρίζεις νομίζω πολύ καλά τι τύπος είναι ο Raja και έχεις παρακολουθήσει την τεράστια προσπάθεια που έκανε μέχρι στιγμής, προκειμένου να διευθετηθεί το θέμα με τα Foxconn sockets και την πλατφόρμα P55. Θεώρησα σωστό, να προσθέσω δύο photos ακόμα στην συλλογή του, δίνοντας μόνο το όνομα της μητρικής και του επεξεργαστή, τίποτα παραπάνω.

Κατάλαβα γιατί εκνευρίστηκες, δίκιο έχεις, γιατί τώρα βρίσκεσαι εσύ εκτεθειμένος. Πίστεψέ με όμως, δεν είχα τις προθέσεις που νόμιζες. Ούτε το έκανα επειδή γουστάρω να χώνομαι εκεί που δεν με σπέρνουν...

Link to comment
Share on other sites

Δεν με νοιαζει αν μιλας με 10000 ατομα και απαντας σε ολους και σε ολα. Δικαιωμα σου. Αλλα πχ κι εγω μπορω να συστηθω αν το θεωρω σκοπιμο.

The Overclockers Ebay! - TechREACTION.net Forums

Κατάλαβα γιατί εκνευρίστηκες, δίκιο έχεις, γιατί τώρα βρίσκεσαι εσύ εκτεθειμένος.

Δεν ειπα τιποτα για τις προθεσεις σου και μου αρκει το παραπανω.

@Gorilakos. Εσυ δεν εισαι που λες ολα δημοσια? Αφου ηρθα σπιτι σου πρεπει να παιξω με τους κανονες σου.

Link to comment
Share on other sites

@Gorilakos. Εσυ δεν εισαι που λες ολα δημοσια? Αφου ηρθα σπιτι σου πρεπει να παιξω με τους κανονες σου.

Εάν είναι να εμφανίζεσαι μόνο για να κράζεις, καλύτερα να ξαναεξαφανιστέις όπως πρίν.

Πήγαινε σε άλλα site να τα κάνεις αυτά.

Σέβομαι άλλες καταστάσεις και δεν συνεχίζω την συζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως δεν υπήρχε περίπτωση να δεχτώ να μου πεί η οποιαδήποτε εταιρία "Σιωπή αν θες RMA".

Σίγουρα είναι ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ και ΖΗΤΗΜΑ δικό σου, αλλά δεν νομίζω πως άξιζε το κράξιμο ο George_O/C.

Ας βγάλει το post αν σου δημιουργεί πρόβλημα.

One way or another, στο κοντινό μέλλον κάποιος, κάπου θα βγάλει στην φόρα πράγματα για την eVGA που του ξεστόμισε κάποιο πουλάκι...

Link to comment
Share on other sites

Τι σκ@τ@ έχει γίνει τον τελευταίο καιρό και γίνονται όλα αυτά στο box?

Ρε μπας και έχει κλ@σει κανένας μας και τους βρώμησε? Μια ο ένας μια ο άλλος...Κι εμείς άνθρωποι είμαστε και δεν είναι υποχρεωτικό να είμαστε πάντα μες στην τρελλή χαρά και να κάνουμε καλαμπούρι συνεχώς. Υπάρχουν και στιγμές που μπορούμε να μιλήσουμε και να φερθούμε ΑΣΧΗΜΑ. Πολύ άσχημα!! Για όποιον έχει σκοπό...

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε guys. Ο άνθρωπος ενοχλήθηκε που είμαι ανακατώστρας και χώνομαι παντού και θέλησε να μου την πει. Δικαίωμά του, εγώ κανένα πρόβλημα δεν έχω. Ίσα-ίσα που το θέμα θεωρείται πλέον λήξαν.

Link to comment
Share on other sites

Εάν είναι να εμφανίζεσαι μόνο για να κράζεις, καλύτερα να ξαναεξαφανιστέις όπως πρίν.

Πήγαινε σε άλλα site να τα κάνεις αυτά.

Σέβομαι άλλες καταστάσεις και δεν συνεχίζω την συζήτηση.

Δηλαδη κ.Κουγια του George ηθελες να τον κραξω σε αλλα site? Που ? Στο xs?

Ρε συ bill κατουρα και λιγο!

@George σου ειπα οτι μου αρκουν αυτα που εγραψες παραπανω. Απλα μαζεψε το δικηγορο σου.

Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν επικοινωνίας μου με τον Rajinder, δεν υπάρχει πλέον κανένα πρόβλημα. Οι φωτογραφίες του socket της μητρικής σου Χρήστο, δεν υπάρχουν πουθενά πέρα από το outofspecs και το post σου εδώ στο hwbox (στο οποίο δείχνεις το post μου στο xs).

Παρακαλώ το θέμα να λήξει πλέον. Όλα ήταν όπως πριν. Μην αρχίσετε πάλι να αρπάζεστε. Έκανα μια μ@λακία και την διόρθωσα όσο πιο γρήγορα γινόταν, για να μην εκθέσω άλλον τον unseen. :T:

Love,

HWBOX Spam Legend :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως Χρηστο νομιζω οτι ασχετα αν ο Γιωργος ειναι ανακατωσουρας ή οχι και το εαν εκανε λαθος ή οχι, το λαθος ειναι κατ' εξοχην δικο σου, που αφησες ενα τετοιο ποστ σε ενα δημοσιο forum, ενω δεν ηθελες να φανει καπου για να μην προκληθει προβλημα.

Ουτε θα επρεπε να νομιζες οτι στο specs δε θα το δει "κανεις", ουτε θα επρεπε να πιστευεις οτι "απαγορευεται" η δημοσιευση του αλλου, αν δε δωσεις συγκαταθεση.

Ειναι μεγαλο foul δηλαδη που μπηκες με τα χιλια (κι εσυ θα μπορουσες να ακουσεις το "κατουρα και λιγο" με τη φορα που ηρθες) και τα χωσες στον αλλον, επειδη μαλλον ηθελε να βοηθησει.

Και βαζω και στοιχημα οτι δε θα καταστραφει η EVGA απο το ολο θεμα, ουτε η σχεση τους με σενα. ΑΝ γινει κατι τετοιο ομως, εξ αρχης μοιραζεσαι μεριδιο της ευθυνης που το αφησες σε κοινη θεα στο specs.

Any fraking way, πολυ το τραβατε το θεμα και αρχιζω να πανικοβαλλομαι :hehe::

BatmanWithBomb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now