esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Thank you for contacting Logitech Electronic Technical Support.

Based on the description you have given us of your G9 mouse, we may consider your product as being defective/replaceable. The product should not appear the way that you have described it.

However, in order to substantiate the product's condition, please send us some photos, preferably as email attachments, showing the defects of your G9 mouse.

Should you have further questions, please do not hesitate to let me know and I will do my very best to assist you. Or, if you prefer, you can contact us directly by the phone numbers listed below.

Thank you and have a great day ahead.

Sincerely,

DSC_4784-1.jpg

DSC_4868.jpg

DSC_4870.jpg

DSC_4871.jpg

DSC_4874.jpg

DSC_4877.jpg

Για να 'ουμ..

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε τα κουτάλια δίπλα στις τηλεοράσεις, γρήγορα :hehe: Και όλα τα χαλασμένα ρολόγια, όλες τις χαλασμένες συσκευές σας και και και.

Θα βάλω πάνω δύο καμένους δίσκους και μία Asrock καμένη μητρική που έχω εδώ, μπας και ξαναλειτουργήσουν. Τζάμπα RMA :hehe:

ΟΥΡΙ ΓΚΕΛΕΡ :hehe:

Εγώ πάντως έβαλα το κουτάλι πάνω στην τηλεόραση και κάθομαι τώρα από κάτω μασουλώντας του σουβλάκι να δω τι θα γίνει :hehe: There is no spoon :hehe:

0ax00ax0ax0xa0ax00ax0ax, έχω κλάσει στο γέλιο :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Στο λόγο μου χέστηκα πάνω μου, στο λόγο μου παιδιά. Εκεί που χασκογελούσα, το κουτάλι κουνήθηκε από την τηλεόραση κάτω. Στο λόγο μου. :confused:

(το post γράφτηκε μισό περίπου λεπτό μετά το περιστατικό - δικαιολογείται το τρεμάμενο ύφος μου :D)

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι έτρωγα το σουβλάκι και κοιτούσα το κουτάλι πάνω στην τηλεόραση χασκογελώντας και όταν ο Ούρι (:P) φώναζε:

"1,2,3 δούλεψε, 1,2,3 δούλεψε"

Έπεσε του κουτάλι κάτω και εγώ χέστηκ@ από το φόβο μου. Σίγουρα υπάρχει μια λογική εξήγηση βέβαια. Σιγά μην είναι και ο Alakazam από τα Pokemon.

//EDIT: Υπάρχει περίπτωση ο δέκτης της τηλεόρασης να έλαβε ραδιοκύματα από την κεντρική κεραία, τα οποία είναι σε τέτοια συχνότητα που δεν τα αντιλαμβάνεται το ανθρώπινο αυτί. Σε ορισμένες τηλεοράσεις, έστω και η παραμικρή δόνηση θα μπορούσε να προκαλέσει την πτώση του κουταλιού ή κάτι τέτοιο τέσπα. Suck my balls Uri Geller :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Ρε πίστεψέ με δεν έχω λόγο να πω ψέματα. :)

Δεν είπα ότι το έκανε ο Ούρι, ή ότι είναι αποτέλεσμα τηλεπάθειας, ή ότι ανεξήγητες υπερφυσικές δυνάμεις το έριξαν, είπα απλά ότι έπεσε και στιγμιαία φοβήθηκα. Φοβήθηκα γιατί τα συναισθήματα μου άλλαξαν απότομα, εκεί που χασκογελούσα, έγινε κάτι που δεν το περίμενα.

Αλλά όπως είπα, υπάρχει λογική εξήγηση για αυτό. Καλοστημένη πλακίτσα πάντως. Απορώ πως υπάρχουν άνθρωποι που όντως πιστεύουν ότι έχει τέτοιες απόκρυφες δυνάμεις ο Ούρι Γκέλερ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ωρε σε πιστευω! Χαβαλε κανω και εγω!

Αλλωστε οταν ειχε ξαναρθει ο Γκελλερ στον Χαρδαβελα τα ειχε ξανακανει αυτα και ειχαν κατι φιλοι αναλογες εμπειριες!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now