esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλά ότι το γράφει πάνω στην μητρική είναι άλλο θέμα....Έχω και γω το dv9312 είναι αρκετά

δύσκολο να το ανοίξεις και να φτάσεις στην μητρική...

Racer αν το καταφέρεις στείλε pm...:D:D

Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου.. Δε μπορώ να βρω με τίποτα το PLL ενός Pavilion DV9000.. :@

Ούτε στο Vaio FW11S μπορούσα να ανεβάσω το CPU. Και δοκίμασα CPUFSB, SoftFSB, ClockGen και SetFSB σε διάφορες εκδόσεις.

Την μάμισες δηλαδή.

4614b1ce6db444ba.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ο Χ25-Ε θα βγεί σε 128GB ή θα πρέπει να αγοράσω τέσσερις 64GB ??? (και μετά ξύπνησα)

Αξίζουν τα 400Ε που ζητά ο Χ25-Μ ? Τον έχει κανείς ? Ρωτώ γιατί δεν έχω ποτέ δουλέψει SSD. Κανα review στον 160αρη που να έχει και build-times από C++ VS2005/2008 θα κάνετε ?

Link to comment
Share on other sites

Και για να βιδωθούν οι 2 τελευτές βίδες από τον ανεμιστήρα πρέπει να ξηλώσεις το πλαστικό κάλυμμα που έχει το Haf .

Ρε μαν αυτό το είδαμε και πιο πάνω. Αφού το 3ο μέρος του ψυγείου καλύπτεται το μισό δεν έχει λόγο ύπαρξης. 2πλο παίρνει κανονικά χωρίς "μαγκιές" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαν αυτό το είδαμε και πιο πάνω. Αφού το 3ο μέρος του ψυγείου καλύπτεται το μισό δεν έχει λόγο ύπαρξης. 2πλο παίρνει κανονικά χωρίς "μαγκιές" :hehe:

Μην μου την μπαίνεις θα σε δαγκώσω. :hehe:

Δες ότι στο πλαστικό, στην διπλα μεριά έχει γκρίλια όπως και στο κουτί πάνω έχει κυψέλες. :)

WC_top2.jpg  WC_top4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ο Χ25-Ε θα βγεί σε 128GB ή θα πρέπει να αγοράσω τέσσερις 64GB ??? (και μετά ξύπνησα)

Αξίζουν τα 400Ε που ζητά ο Χ25-Μ ? Τον έχει κανείς ? Ρωτώ γιατί δεν έχω ποτέ δουλέψει SSD. Κανα review στον 160αρη που να έχει και build-times από C++ VS2005/2008 θα κάνετε ?

U speak the tsin tson tsan και δε σε πιανω :hehe:

Πες ακριβως τι θες και θα τα τρεξω στους X25-E και X25-M μου :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now