esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ασε μας μωρε....

Τα σπασε το βρομικο...

παλιό βρωμήλε.

Πάει η εξεταστική αυτού του εξαμήνου.

Μετά από τρελό άγχος τα περάσαμε όλα και οδεύουμε σιγά σιγά προς το τέλος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! :)

Κι εγώ Άκη είμαι αρκετά ευχαριστημένος από τον απολογισμό αυτής της εξεταστικής: 4/6 μέχρι στιγμής και μένει να δώσω άλλο ένα στις 12 του μήνα. Εντάξει οπωσδήποτε καλύτερα σε σχέση με του Ιουνίου 2009 που πέρασα 2/7 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα biatches!!!!!!!!

To χθεσινό session του billpeppas και η ζωντανή μετάδοση ήταν όλα τα λεφτά. Σε κάποια στιγμή ψιλοβαρέθηκα αλλά το άφησα ανοιχτό για να ακούω τη μουσική... :hehe:

Βασίλιηηηηηηηηηη!!!! Άνοιξε το κανάλι και σήμερα και απλά βάζε μουσική... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :D

Εγώ δεν είμαι πολύ καλά σήμερα :S /ζαλίζομαι ακόμα/

Κοιμήθηκα 5 ξύπνησα 10 για να πάω πόρτο ράφτη για coffee..

Room όλα τα λεφτά χτες είχα να περάσω έτσι από το τέλος του καλοκαιριού.+Ο ρόκος απίστευτος..δεν τον πήγαινα για κανένα λόγο αυτό τον άνθρωπο αλλα τελικά είναι και μαγώ τους τραγουδιστές.

Pastel μην πεις mlkiA αλλα είχαμε τραπέζι και για αυτό πήγα..αλλιώς θα σου έλεγα να έρθεις!

Link to comment
Share on other sites

Pastel μην πεις mlkiA αλλα είχαμε τραπέζι και για αυτό πήγα..αλλιώς θα σου έλεγα να έρθεις!

Εεεεεε θα τα ακουσεις...μεχρι και 8 ατομα μπαινουν με τραπεζι...:@....:@....:@....:@....:@....:@....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :D

Εγώ δεν είμαι πολύ καλά σήμερα :S /ζαλίζομαι ακόμα/

Κοιμήθηκα 5 ξύπνησα 10 για να πάω πόρτο ράφτη για coffee..

Room όλα τα λεφτά χτες είχα να περάσω έτσι από το τέλος του καλοκαιριού.+Ο ρόκος απίστευτος..δεν τον πήγαινα για κανένα λόγο αυτό τον άνθρωπο αλλα τελικά είναι και μαγώ τους τραγουδιστές.

Pastel μην πεις mlkiA αλλα είχαμε τραπέζι και για αυτό πήγα..αλλιώς θα σου έλεγα να έρθεις!

Άρρωστος άρρωστος αλλά τον καφέ στο Πόρτο δεν τον αλλάζεις με τίποτα...:hehe: BTW εγώ Σοφοκλή δεν το αλλάζω το avatar άμα θες άλλαξε το εσύ :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now