esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Άλλο λίγο και θα κλάψω όπως τα περιγράφεις . . . :hehe:

Εντάξει, δεν έιμαστε και βλάκες ! ! !

OK, μπορείς να ρωτήσεις και τον Σάκη, που την πήραμε μαζί!

Μπορείς επίσης να ρωτήσεις και τον morti που την δοκίμασε......

Link to comment
Share on other sites

Kι όμως λέει αλήθεια filoC... Η μητρική που του έστειλε το ΠΛΑΙΣΙΟ ήταν κατά 99% από επιστροφή.... Κάποιος εξυπνάκιας (δικός μας στάνταρ), άλλαξε το bios chip και της έβαλε πάνω από 759 Classified και την γύρισε πίσω.

O ψοφ, μίλησε με EVGA και του έστειλαν bios chip από 762, το έβαλε πάνω αλλά η μητρική συνέχισε να έχει προβλήματα.

Την ξέρω την ιστορία και την έζησα γιατί εκείνες τις μέρες δοκιμάζαμε με τον σόφο έναν 670...

Link to comment
Share on other sites

Kι όμως λέει αλήθεια filoC... Η μητρική που του έστειλε το ΠΛΑΙΣΙΟ ήταν κατά 99% από επιστροφή.... Κάποιος εξυπνάκιας (δικός μας στάνταρ), άλλαξε το bios chip και της έβαλε πάνω από 759 Classified και την γύρισε πίσω.

O ψοφ, μίλησε με EVGA και του έστειλαν bios chip από 762, το έβαλε πάνω αλλά η μητρική συνέχισε να έχει προβλήματα.

^^

το αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά άτομα είναι μάρτυρες του πόσο καλή ήταν αυτή η μητρική δεν υπάρχει θέμα αμφιβολίας. Κρίμα η χαρά που ρίξαμε όταν βρήκαμε ένα διαθέσιμο κομμάτι....

Link to comment
Share on other sites

Μερααααα. . . .εντάξει, επειδή το λέει ο Dreadουλας το πιστέυω.

Αλλά κανονικά θα έπρεπε ο Σάκης να είχε δεί τα λάθη πρίν καν την ανοίξετε.

Καλημέρα κοριτσαάααα :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ το έχω πει αλλά επειδή μου το είπε κάποιος άλλος. Δεν είναι ανάγκη να το κοπανάτε συνέχεια. Btw δεν είχαμε κανένα λόγο να πούμε ψέμματα για τη μητρική του Σόφου. Μην γίνεσαι τόσο καχύποπτος. Κούλαρε λίγο να γίνει πιο όμορφη η ζωή σου.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε φιλε μου εκλεψε την ιδεα, τι θα τον κανω τον πυρηνα της SOC τωρα :hehe:

Μικρε Jason εχω ακομα spamming να κανω, δεν τελειωσε :D

Σακη νομιζω οτι πλεον τα "λαθη" πανε για trademark :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ το έχω πει αλλά επειδή μου το είπε κάποιος άλλος. Δεν είναι ανάγκη να το κοπανάτε συνέχεια. Btw δεν είχαμε κανένα λόγο να πούμε ψέμματα για τη μητρική( Lo Lo Lo Lo ) του Σόφου. Μην γίνεσαι τόσο καχύποπτος.(Με σένα θα έιμαι για πάντα φίλε μου, δεν ξεχνάω :D ) Κούλαρε λίγο να γίνει πιο όμορφη η ζωή σου.

Δεν ξέρεις τίποτα για την ζωή μου, και προφανώς έιναι πολύ πιο όμορφη απ'ότι νομίζεις :D

Έχει μέινει μία 3-Way σφραγγισμένη στο Ηράκλειο της κρήτης, αλλά δεν ξέρω ποιος θα προλάβει να την παρει. Δεν συμφέρει ούτε να την γυρίσουν πίσω για να καλύψουν τον Σοφο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now