esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

και κατι αλλο , υπαρχει oc utility στην ASUS αντιστοιχο του easytune της GB?

τανκς

σε τι πλατφόρμα ζορούλη ?

έχει και η άζους ένα TurboV αλλα είναι για μπάτσες. :@....

καλημέρα σας κιόλας

Link to comment
Share on other sites

re guys θα πειδιχτω απο το παραθυρο. ο 3ος δισκος που μου χτυπισε μεσα σε μια βδομαδα. μιλαμε για τρελα! καινουργιοι δισκοι 1.5ΤΒ με bad sectors ο ενας μετα τον αλλο!

WTF!

πειτε μου plz οτι δεν φταιω εγω με το oc δηλαδη ο δισκος ειναι κλειστο συστημα, δεν τον χτυπαει η mobo or everything, ζωνη του λυκοφοτως... δηλαδη...

απο την ταραχη μου εχω κανε τοσα ορθογραφικα οσα δεν εκανα σε ολο το δημοτικο :P

και κατι αλλο , υπαρχει oc utility στην ASUS αντιστοιχο του easytune της GB?

τανκς

Μήπως ανεβάζεις πολύ το PCI-E Frequency και κλάνουν μέντες?

btw καλησπέρα, τι έχει ΄σημερα το πρόγραμμα? :D

Link to comment
Share on other sites

αυτοι οι δισκοι δεν λαμβανουν μερος σε oc συστημα. εχουν "ευαισθητα προσωπικα δεδομενα" :D

τωρα λιωνω με το 890GX. τελικα το oc στη sideport DDR ειναι το σημαντικο και μου πηρε μερες να το καταλαβω :P

μετα θα λιωσω στο buzz, Μπορει να πετυχω κανεναν απο εσας :D

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την εντύπωση πώς απο άλλο site βάζουν τα ίδια νέα με εμας και απλά αφαιρούν κάποιες λέξεις και βάζουν πιο απλές? ή μόνο εγώ την έχω? :@....

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την εντύπωση πώς απο άλλο site βάζουν τα ίδια νέα με εμας και απλά αφαιρούν κάποιες λέξεις και βάζουν πιο απλές? ή μόνο εγώ την έχω? :@....

Αν ψάξεις θα την βρεις την απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλ@κα Σοφοκλή έλεος.

Με το που άνοιξε το παράθυρο του μσν και μου μίλισες,το ρουτερ έχει κάνει κυριολεκτικά 8 reboot.το msn δεν το συζητάω ότι κόλλησε....και είναι η 8η φορά που προσπαθώ να στείλω το μνμ αυτό.

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλ@κα Σοφοκλή έλεος.

Με το που άνοιξε το παράθυρο του μσν και μου μίλισες,το ρουτερ έχει κάνει κυριολεκτικά 8 reboot.το msn δεν το συζητάω ότι κόλλησε....και είναι η 8η φορά που προσπαθώ να στείλω το μνμ αυτό.

Τυχερος εισαι, τελευταια φορα που μου μιλησε επεσε το ρευμα σε ολο το Δημο Περαματος που ειναι η δουλεια μου για 1.5 ωρα, και δεν κανω καθολου πλακα...saega και σοφος μπορουν να το επιβεβαιωσουν...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now