esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλά είσαι απίστευτος Nord, τα έχεις ακόμα; :hehe::hehe:

Αντριάν έλα κάτω για διακοπές, θα στην γνωρίσω. Αλλά είναι δεσμευμένη στο λέω από τώρα. Οπότε θες έξτρα προσπάθεια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μας έχουν πεθάνει. . . είμαστε πολύ λίγοι. . . .ακου πρόγραμμα :

6 Εγερτήριο

6.10 Φρουρά (τρέχουμε 1 χλμ να προλάβουμε να είμαστε έγκαιρα εκεί)

6.20 Σημάια

6.30 Είμαστε πάλι πίσω 1 χλμ να αποθέσουμε οπλο/εξάρτηση

6.40 Ξανα κάτω 1χλμ να φάμε πρωινό

7.30 έχουμε πάει πανω, έχουμε βάλει σορτσάκια να πάμε για γυμναστική μέχρι τις 9

9.30 Αναφορά/Επιεθώρηση

10 Έχουμε φύγει για αγγαρίες/ασκήσεις που κρατάει μέχρι τις 1.30

2.20 Έχουμε κάνει μπάνιο/'εχουμε αναλάβει οπλο/εξάρτηση και κατεβαινουμε 1χλμ για φαγητό.

3 με 3.30 Φρουρά

3.30 ανεβαινουμε επάνω για ύπνο

5 Εγερτήριο

5.15 με 6.15 Γυμναστική/Καθαριότητες

και μετά αρχίζουν σκοπιες.

Στην καλύτερη κοιμάσαι το βράδυ 4 ώρες. . .στην χειρότερη 2 (περίπολο 8-11 και 2-5 και πρέπει να περπατήσουμε με όπλο/εξάρτηση προβλεπέ/ασύρματο/γεμιστήρες γύρω στα 6 χλμ)

Αυτό μας πάει έτσι εδώ και 2.5 μήνες και επειδή είμαστε 14 άτομα μας πάει full εμπλοκή δεν βγαίνει κανένας καθαρός !!!!!

Συν το σκατό απο λοχαγους/υπολοχαγους κτλ κτλ κτλ !

Τουλάχιστον ξεκινήσαν οι ασκήσεις την προηγούμενη εβδομάδα και σταματήσαμε τις αγγαριες!

Κάνανε αναρίχηση/καταρήχηση σε πύργο και μετά πήγαμε με Zodiac 2 ώρες κουπί στην θάλασσα με κύμα, βγήκαμε σε μια παραλία, αναλάβαμε λέμβους στα χέρια, τις φορτώσαμε σε steyer, μπήκαμε σε κάτι καταράκτες ( εδώ ), περπατήσαμε μέσα εκέι 2 ωρούλες με νερό σε μερικές φάσεις να φτάνει μέχρι το κεφάλι μας και αφού φτάσαμε πάνω πάνω, περπατήσαμε πάλι να γυρίσουμε πίσω μέσα απο κάτι χωριά. . . ΚΑΠΑΚΙΑ ΣΚΟΠΙΑ. . .

Ειλικρινά εάν δεν γυρίσω Αθήνα σε 1 μήνα , θα ξεκινήσω να λέω πώς δεν κουβαλάω όπλο στις σκοπιές γιατί θα πυροβολήσω κανέναν, θα λέω πώς βλέπω μάγισσες στα δέντρα, πώς ακούω φωνές κτλ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εχει ολιγον τι πηξιμο θα ελεγα . :D

Στην αναγκη το παιζεις τρελος . Εχω δει αρκετους ετσι . Πανε και χαπακωνουν 1-2 χαπακια και βγαινουν στην επιτροπη απαλλαγων τραλαλα .

Εαν πεις και κανα ακυρο για πυροβολισμο ... ε τι να σε κανουν εκει μεσα ???

Link to comment
Share on other sites

Εχει και νεροφιδα μεσα στο νερο στους καταρακτες. Τους ανεβηκατε ολους? :P

Χέλια είδαμε. . .δεν νομίζω να ήταν φίδια :P

Ναι ρε, μέχρι πάνω φτάσαμε. . . βγήκαμε στον δρόμο.

Η εξάρτηση ζύγιζε 50 κιλά απο το νερό και ανεβαίναμε σχοινια να φτάσουμε πάνω πάνω :hehe:

Γαμώ την τρέλα μου . . . δεν ήξερα. . .δεν ρώταγα? :hehe:

Αυτά είναι ωραία, η αυπνία είναι gtp !

Λοιπόν σας αφήνω να πάω να μπώ μέσα γιατί φυλάω 12-2 και 6-9 άυριο το πρωί και καπάκι 9 με 9 την άλλη μέρα το πρωί είμαι κεπίκ. . . . LOL LOL LOL LOL

:@....:handshake...:o..:@....:handshake...:o..:@....:handshake...:o..:victory:...:'(....:victory:...:'(....:victory:...:'(....:victory:...:'(....

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά εάν δεν γυρίσω Αθήνα σε 1 μήνα , θα ξεκινήσω να λέω πώς δεν κουβαλάω όπλο στις σκοπιές γιατί θα πυροβολήσω κανέναν, θα λέω πώς βλέπω μάγισσες στα δέντρα, πώς ακούω φωνές κτλ :hehe:

I see dead people :hehe:

Υπομονή Bill, υπομονή και θα περάσει.

Link to comment
Share on other sites

also boring, καταλαβαίνεις τι εννοώ, όχι τα review, αλλά ότι βαριέμαι να ασχοληθώ με το οτιδήποτε τεχνολογικό/διάβασμα αυτή την στιγμή.

Ενδεχομένως το μόνο που δεν βαριέμαι να κάνω αυτή την στιγμή είναι να φάω κάτι, ή να για ποτάκι με κάποιον/κάποια ή στην χειρότερη να πάω βόλτα με το αμάξι τριγύρω.

Όλα τα άλλα at this very moment μου είναι παντελώς βαρετά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now